Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audia a3 1.9 pdtdi rangatas...

Audia a3 1.9 pdtdi rangatas 1800- 2000 es fordulatszamnal. Kuplung, kettostomegu, vezerles, olaj szurok rendszeresen cserelve, ugy ahogy kell. Mi lehet a gond?

Figyelt kérdés
Ha inditom es leallitom a kocsit nem rant. 1-2 fokozatba nem rangat 3- 4 fokozatba 2200as fordulaton beremegett mintha le akarna fulladni, de mar ezt is elhagyta, szoval megszunt ez a problema magatol. A jelenlegi gond 5 fokozatba 1800-2000es fordulatszam kozott beremeg az auto szinten mint ami le akar fulladni. Ezt csak akkor csinalja ha a motor eleri a 90°-ot. Hidegen semmi. Illetve mikor autopalyan megyek es azert haladok 130-160, nemet autopalya szoval nem szabalyszeges. Ilyen sebessegnel 5.be mar 3000 felett van szoval hajtva van. Ezutan leallitom majd inditom, ekkor olyan hatalmasat rant es csattan h az remiszto. Voltam szerelonel jonak talalt mindent. De szerintem ez nagyon nincs rendbe. Azt se akarom h szetszedjek a kocsit aztan neki alljanak kicserelni mindent, mivel nemetbe elek 100 euros oraberrel eleg huzos lenne. Kuplungot cserelt 1000 euroert majd ezutan otthon csereltettem kettostomegut. Mire lehet szamitani?

2019. máj. 11. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:
" Voltam szerelonel jonak talalt mindent. " Ezt a hibát élő adatból 10perc megmondani hogy hol kell keresni a problémát.
2019. máj. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem is van hibakod olvasom neztem en is, csak egy izzitogyertyat mutatott hibanak neki is es nekem is.
2019. máj. 11. 17:13
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Hibakódolvasás mióta élőadat olvasás? Hibakódot bárki tud olvasni ahhoz nem kell túl nagy tudás.(mondjuk 1.9pd-nél az élő adat olvasáshoz sem kell túl nagy tudás csak egy ~2000ft-os kábel, 1laptop, meg egy kis google/youtube használat és mindenhez van 10+1 videó legalább)


Nézz szenzorértékeket, töltőnyomást, befecskendezést menetkezöben akkor mikor rángat.

2019. máj. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh. Igy mar ertem, bocsi a tudatlansagomert. Koszonom a segitseget.
2019. máj. 12. 23:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!