Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mannol Defender 10W-40 motorol...

Mannol Defender 10W-40 motorolajak mennyire jók?

Figyelt kérdés
Illene olajat cserélnem az autómban , és a Metró áruházban járkálva kezembe ötlött a Mannol Defender 10W-40 ilyen olyan API meg ACEA minősítéssel 3990ft-ért arra gondoltam hogy ha nem megy tönkre a kocsi motra akkor kipróbálnám azt is. Milyenek vele a tapasztalatok? Nyugodtan bele tölthetem, vagy az a motor kuka lesz tőle?

2019. máj. 11. 13:05
 1/6 anonim ***** válasza:
2019. máj. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

"ilyen olyan API meg ACEA minősítéssel"

Pont ezek a minősítések lennének a lényeg, abból a szempontból, hogy jó-e az autódba. Ez számít elsősorban és nem a márkanév!

2019. máj. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igazabol a fo kerdes arra iranyul hogy csak 3990ft a 4 liter ami nagyon olcso, arra akartam kilyukadni hogy ez az ar nem igazolja a mondast hogy : "olcso husnak hig a leve?" Ellenben a modul 12ezer korul lenne a shell amit a gyar akanl az se sokkal dragabb 6-7ezer korul penne a 4 literes kiszereles.
2019. máj. 11. 17:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár éve tesztgyőztes lett. Nyilván nem a legolcsóbb olajuk de mondjuk a full szintetikus olajukat én simán bemerném önteni a kocsiba. 6 ezer körül van asszem az 4 vagy 5 liter 5W30. Meg kell nézni a te kocsidba melyik való.
2019. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mit ír a kocsi könyve? Én biztos nem kockáztatnám meg a motorcserét egy olcsóbb olajért. :D Az igaz, hogy ha beletöltöd és túléli, akkor meg majd borogathatod egy motorvédő Shell olajjal. :D
2019. máj. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az API teljesítményszint besorolás szerint bármely 2004 elötti ametikai vagy japán, járműben használható.

ACEA, MB, VW szerint bármely európai autóban használható kivéve PD Tdi.

2019. máj. 24. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!