Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vannak olyanok, akik csak úgy...

Vannak olyanok, akik csak úgy hobbiból szeretnek autót, motort túráztatni, kapartatni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 11. 14:32
1 2 3
 11/22 dirtboy ***** válasza:

Kocsival abszolút nem, nem ladám van hogy ne sajnáljam ba sztatni.

motorral szinte minden utamsorán akad gyerek de sokszor felnőtt ember is aki jelez hogy húzzam már neki oda. Olyankor ha nincs semmi okom hogy ne húzzam oda akkor kuplung be aztán gázfröccsöt szoktam adni hagy élvezzék.

égetni, értelmetlen kapargatást nem szoktam mert amúgy is pár ezer kilométert bírnak a gumik és feleslegesen nem koptatom kockásítom a gumit.

2019. máj. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

A sárban pörgetni a kereket arra jó, hogy a szó szoros értelmében elkaparja magát a járgány, hogy utána csak traktorral lehessen kihúzni.

Nagy élmény.

2019. máj. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:
Én is erre gondoltam. Vagy kiásni.
2019. máj. 11. 16:39
 14/22 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az offroadozásról van szó. Senki nem megy dirket bele a sárba, hogy utána meg ki kelljen húzni ha elakad. Az Off Road meg egy másik téma
2019. máj. 11. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
De, direkt a sárba!!!!
2019. máj. 11. 16:48
 16/22 anonim ***** válasza:
62%
Elég gáz szerintem. Tök idegesítő, ha látok/hallok ilyet a városban mindig megjegyzem magamban hogy na ennek is kicsi a szerszám...feltűnési viszketegség a köbön...
2019. máj. 11. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
Igen az Off Roadnak pont ez a lényege a sárban való terepezésről.
2019. máj. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:

"Mit kárálsz 9-es?


Ha nem a ház előtt csinálja az utcán, hanem pl elhagyatott helyen, senkit nem zavar! Én is így szoktam és senkinek nem gond!"


1. Mi a ló tökömet jelent ebben a kontextusban az, hogy "kárál"

2. Elhagyatott helyen tényleg nem zavar senkit, de ebben mi a jó? Ha én elhagyatott helyen azzal szórakozok, hogy sárgolyókat csinálok amiket a homlokomon kenek széd, az szerinted normális hobbi? Na, szerintem ezzel van egy szinten üresben a gázzal dekázni.

Elhiszem, hogy egy versenyautóval még ez is élmény lenne (az első 3 alkalommal), de hogy minek ezt csinálni sima átlagos közlekedésre szánt kocsikkal, azt nem tudom. Élvezed ahogy üvölt a 70 paripa? :D

2019. máj. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%
Általában ezeket nem 70 lovas kocsikkal csinálják, csak megsúgom :D
2019. máj. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
50%

Arra élveznek, hogy ég a kuplung, lassan felforr a víz, és aztán tönkremegy az egész autó. Mert megtehetik, van rá pénzük. Nem egy videó van a neten, ahogy elássa magát az autó, de nyomják neki mint a barom, aztán pár perc múlva már füstöl, legtöbbször ki is gyullad, kimásznak belőle, és röhögnek az egészen.

Primitív gépromboló barmok. Lehet hogy p_nára nem áll nekik fel, csak erre.

2019. máj. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!