Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autót szeretnék vásárolni...

Autót szeretnék vásárolni részletre, így lehetséges?

Figyelt kérdés
Szeretnék autót vásárolni részletre, utána olvastam, és ha jól láttam lehet már úgy autót venni, hogy a vételárnak a 20% ki kell fizetni önerőből és a többit meg részletre kéred, ez lehetséges? és ha igen mennyi kamatot tesznek rá? ha van már hitelem (lakáshitel) az mellé feltudom ezt venni? Szalon autóknál is lehetséges?

2019. máj. 11. 19:40
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem a kereskedések adnak hitelt, hanem a bank, hitel elbírálás után mond igent, vagy nemet.

Hitellel a hitel felvevője soha nem jár jól, egy autó alapból nem érték álló, a hitel összegétől, visszafizetési idejétől is függhet a kamat, kezelési költség - ezt a bank ajánlata után tudod kiszámolni.

2019. máj. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A meghatározott minimum önerőt kifizeted és a többi meg hitel. A kamat függ attól,hogy honnan veszed fel stb

Ha van már hiteled,nézz utána annak,hogy JTM és kiderül,meg kérdés mindig az,hogy mekkora is a jövedelmed és mennyi hitel fér bele majd. Szalon autóknál is lehetséges. Szokás azért adóstársat is kérni a hiteleknél

2019. máj. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne vegyel fel hitelr autora, foleg ha csak ennyit tudsz rola
2019. máj. 11. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60-70% önerő mellé vegyél csak fel hitelt, kevesebbre ne. Akkor inkább keress olcsóbb autót...
2019. máj. 11. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hány évest törlesztéssel vásárolnád?
2019. máj. 11. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát a kiszemelt autó amit néztünk 4-5 millió forint körül mozog önerő lenne rá 1.5 millió forint és a többit hitelből szeretném megoldani és 84hónapra szeretném de tartok attól hogy kereskedésbe rosszba nyúlok bele és olyan autót sóznak rám ami a felét se érné meg ezért gondoltam hogy szalonból néznék inkább autót
2019. máj. 12. 06:58
 7/7 anonim ***** válasza:
84 hónap az baromi sok, de te tudod. Szerintem maximum 36 hónapra érdemes hitelt felvenni, de inkább kevesebbre. 7 év alatt már várhatóan szervizelni is kell majd az autót, ne adj' isten balesetezel vele, aztán még évekig fizeted a hitelt, autó meg sehol.
2019. máj. 12. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!