Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Eddig hetente 1x tudtam...

Eddig hetente 1x tudtam visszaemlékezni 1 álom részletre most meg 1 északa álmodok annyit mint még sosem. Hogyan lehetséges ez?

Figyelt kérdés
Amióta az eszemet tudom alig emlékeztem az álmaimra.. olyan volt mint ha nem is állmodtam volna semmit.. hetente 1x 2x álmodtam.. mostanában meg már kb 2 hónapja minden éjjel állmodok valamit.. és nem is egy sztorit hanem 6ot vagy 7et.. tehát mintha 6x álmodnák egy éjjel és egész nap eszembejutnak a történetek.. elég érdekes történések vannak benne de semmi komoly.. nem tudom és nem értem hogy ez hogy történhet meg, vagy mi lehet az oka ennek.. 22f

#alvás #ezotéria #álom #alvászavar #emlékezés #éjjszeka #állmomban #állmodás
2018. máj. 29. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, mint te voltál eddig: nagyon ritkán emlekszem az álmaimra, akkor is inkabb csak töredékekre, más meg ugyanúgy emlékszik minden álmára, mint most te. Aztan, hogy ez mitől függ, vagy nalad mi okozta a változást, az jó kérdés.
2018. máj. 29. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mondjuk, ha nem rossz álmok, akkor talán a mostani "allapotod" a jobb.
2018. máj. 29. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mindig sokat almodsz csak nem mindig enlekszel mindenre.
2018. máj. 30. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!