Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan lehetséges legolcsóbban...

BakosTomi kérdése:

Hogyan lehetséges legolcsóbban hazavinni autót külföldről?

Figyelt kérdés

Hali. Autót szeretnék hazavinni külföldről.

Mi lenne ennek a menete?

Ha tréleren viszem haza kell valami papir hogy határon áttudjam vinni?

Hallottam olyan opciót is hogy a jelenlegi autóm rendszámát tegyem át mert ugyan azt szeretném hazavinni. De ez nekem kicsit rizikósnak hangzik.. erről vélemény?



2019. máj. 12. 14:16
 1/5 anonim válasza:

Tesó! Rossz helyre írtad a kérdést.

Itt amúgy sem hiszem hogy kapsz választ, mert itt az emberek nagy része tini.(ennél a kategóriánál.)

2019. máj. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Legálisan?


Trélerrel. 100-150.

2019. máj. 12. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Honnan hozod?


A rendszámot átrakni másik kocsira nem lehet, azért istenesen megb/sznak, ha elkapnak, a bérelt P rendszám is ilyen, a tévhitekkel ellentétben.

Vagy trailer, agy ha vannak érvényes papírjai akkor lábon. Pl. totalcar-on van cikk német és olasz importról is, ahol leírják a menetét.

2019. máj. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az adott ország export törvényeinek megfelelően. Általában ki kell vonatni a forgalomból és export papírt szerezni rá.
2019. máj. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Szia.

Olcsó tréleres akit jó szívvel ajánlok az a Fürge Autómentés. Nekem kb fele annyiért hozta haza a kocsim Ausztriából mint mások akiket kérdeztem.

[link]

2020. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!