Kezdőoldal » Utazás » Egyéb kérdések » Mikor lehet legolcsóbban...

Mikor lehet legolcsóbban repülőjegyhez jutni? Nyilván, minél hamarabb foglalja le az ember, annál olcsóbb, de lehetséges, hogy esetleg az indulás előtti pár napban lentebb mennek a repjegy-árak?

Figyelt kérdés
2010. júl. 5. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:

ár nappal nem igen de nem biztos hogy minél elöbb az olcsobb.


Mi ha kitaláljuk hogy pl fél év mulva haza megyünk akkor elkezdjük nézni a repjegyeket. féléven belül 1x minimum van olyan hogy egy egy repülötársaság pár napig nagy akciót rendez. ilyenkor sokszor budapesti járat is bele esik. akkor rögtön foglalunk.

2010. júl. 6. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Eddig sajna nekem az volt a tapasztalatom, hogy az utolsó napokban nagyon lefelé már nem mennek az árak. Én pl még március végén foglaltam jegyet egy június végi nyaraláshoz, így oda-vissza az egész 6 ezer ft-omba fájt fejenként, ezeket a jegyeket a felszállás előtti utolsó napokban 25 ezer alatt nem úsztuk volna meg! Érdemes fél évvel, vagy legalább 2-3 hónappal az indulás előtt nézelődni már, pláne a nyári időpontokra, akkor még dobnak is kicsit az árakra! Azért nézegesd az oldalakat nap mint nap, az árak változnak, hátha egyszer lesz valami számodra kedvező, illetve ahogy előttem is mondták előfordul, hogy előre be sem jelentett 1-2 napos akciókat tartanak, ezekre figyelni kell!
2010. júl. 6. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!