Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 18 éves Audit, vagy 18 éves...

18 éves Audit, vagy 18 éves Volvót vennétek? Ránézésre mindkettő patika.

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 20:34
 1/9 anonim ***** válasza:
Konkretizáld melyik Audi és melyik Volvo között kell választani. Utána tudunk értelmesebben válaszolni.
2019. máj. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Audi A4 1.9 d, vagy Volvo 1.9d
2019. máj. 12. 20:55
 3/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, Audi.
2019. máj. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volvo S40/V40?


Akkor az Audi.

2019. máj. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
De miért?
2019. máj. 12. 21:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyikset sem
2019. máj. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Audi
2019. máj. 13. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Mert a Volvon csak az jó amin Volvo logó van. Vszint ezen az autón csak a karosszéria és az utastér. Futómű Carisma, ami jó mert sportosan vezethető. Viszont hullik szét mint az Alfa futóművek. A motor és hajts rendszer meg Renault 1.9 TD, az adagolós. Ha lucas befecskendező rendszer van rajta, márpedig az lesz, sose lesz jó. Az utód motor meg az 1.9 dci ami fénykorában is már szar konstrukció volt, mindig lesz valami drága baja. Váltó esetében ha nincs alatta olaj folt akkor után kell tölteni mert beégnek a fogaskerekek. Csak 3.5 évig volt V40 dieselem, kb 2x ürültem neki, mikor megvettem és mikor eladtam.

Az alkatrészeket sem nevezném túl olcsónak hozzá.

A jelenlegi Golf 4-en minden téren felülmúlja, kivétel ha fenntartásról van szó, mert bőven alulmarad ebben az esetben.

2019. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nem vennék 18 éves autót :D Ha nagyon muszáj lenne, az tuti hétszentség hogy se nem Audi, se nem Volvo lenne. (Mondom ezt úgy, hogy szeretem az Audikat)

Nyilván van egy adott anyagi keret, nem véletlenül keresel ilyen öreg autókat. Ezzel nincs gond, félre ne érts. Gondolom annyi, amiből kijön egy 18 éves Audi/Volvo. De ezeket az 500 ezres autókat nem nagy kunszt megvenni. De mennyire fogod húzni a szád, amikor az 500 ezres 18 éves szarnál kibukik egy 400 ezres szerviz?


A "ránézésre mindekttő patika", az a sanda gyanúm hogy 20-as éveidben járó fiatal srác vagy, viszonylag friss jogsival. Gondolom villantani kell, én ezt tökre megértem. De ha meglátnálak egy 18 éves Audiban, az első ami beugrana az nem az lenne, hogy "Fú demenőőő, hát ez egy Audit hajt", hanem az hogy "Na, mégegy barom aki k**va kevés pénzből akarja megmutatni, hogy márpedig ő tele ven"


Ezekkel az autókkal nem ránézésre van a gond. Egyébként meg 18 éves autók között 95%-a már szét van rúgva. Pláne ezek... Ne reménykedj, hogy majd pont te fogod megtalálni a Szent Grált, mert azt majd megtalálja a kereskedő.


Én abszolút óva intenélek ezektől a 18 éves "prémium volt" autóktól. Vagy vegyél valamit, amit könnyebb fenntartani, vagy gyűjts még egy kicsit.

Mert ez pont annyit ad, hogy belenyúlhatsz egy akkora szopórollerbe mint az állat, viszont messze nem annyira menő egy ilyen autó, mint azt az összes ilyen tulajdonos hiszi. Sőt...


Ez az én véleményem :)

Ha nagyon tetszik, és van is hozzá kellő anyagi háttér (legalább mégegyszer a vételár, amit bármikor rákölthetsz), vedd meg nyugodtan.Akkor nem az én szavam lesz a döntő.

2019. máj. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!