Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autóüveg fólia, bizonylat nélkül?

Autóüveg fólia, bizonylat nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Vásároltam egy autót, sajnos tudatlanul megvettem fóliásan, úgy, hogy nincs hozzá bizonylat és nem gyári. A fóliában látszik a SunTek felirat és egyéb kódok. Utánajártam, hogy valaki foglalkozik e ilyen fóliával, de sajnos nem és így nem tudok bizonylatot kérni utólagosan. Ilyenkor mit tehetek ha szeretném, hogy rajta maradjon a sötétítés? Esetleg nekem nem sikerült találnom, de valaki foglalkozik még ezzel a típusú fóliával?


Köszönöm előre is!



#Suntek
2019. máj. 13. 18:44
 1/2 anonim ***** válasza:
kicserelteted egy olyan foliara, amihez van papir is.
2019. máj. 13. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem feltehető a fólia,mert nem felel meg ,mert nem hagyták jóvá Magyarországon ezt,akkor nem kapsz szerintem még okosban sem műbizonylatot egy fóliázással foglalkozó cégtől sem.Az is necces,ha szabályosan felrakható,de okosba kell a műbizonylat.
2019. máj. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!