Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha most veszek egy vadiúj...

Ha most veszek egy vadiúj dízelt azonnal ki vagyok tiltva néhány német városból?

Figyelt kérdés
Típus még nem választottam de évente megteszek minimum 25000 kmt, ezért a dilemma. Viszont nem szeretnék azzal szembesülni, hogy három éven belül több városban is kitiltják őket illetve három év múlva képtelen leszek eladni.
2019. máj. 16. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Miért nem olvasol utána?

AZ Euró 5-6 nincs kitiltva sehonnan és nem is lesz nagyon sokáig.

De ahonnan esetleg kivannak tiltva a rosszabb besorolásúak, az is csak egy pár nagyobb város centruma.

2019. máj. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem. Dieselre pedig mindig lesz kereslet.
2019. máj. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Gondolj bele, az autógyártók nagy része Euró milliókat költött a dízelek fejlesztésére, majd gondolod hogy ezt holnap egy kapásra lenyelik és nem gyártanak többé dízelt?
2019. máj. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem. Euro6dTemp sehonnan nincs kitiltva. Tavaly vettem én is új dízelt.
2019. máj. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 D. Brasco ***** válasza:

Jo lenne tudni megkeresni és értően elolvasni hogy mi ez a "dízel kitiltás" dolog......mert ahogy látszik sokan a legalapvetőbb dolgokkal sincsenek tisztában,mint pl te kedves kérdező de már kelted a pánikot feleslegesen!

Csak bizonyos euro norma alatt vannak kitiltva dizelek akkor is csak bizonyos övezetekből abbol is csak pár helyen!

2019. máj. 17. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!