Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemény az alábbi autóról?

Vélemény az alábbi autóról?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 7. 08:39
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Utolsó: és milyet? :)
2010. júl. 7. 09:43
 12/15 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen árkategóriában gondolkozunk. Itt általában mindenki a BMW-ket dicséri agyon. Biztos nagyon jó és megbízható autók, ezt nem vonom kétségbe, de nekem egyrészt külsőre nagyon nem tetszenek, másrészt amire lenne pénzem, csak egy öreg, tízen valahány évest kapnék, újabbakra meg ha lenne is rá, kocsira nem költenék 5-6 vagy még több milliót.

Általánosságban német autót vennék az biztos. Mondjuk egy VW-t vagy egy Opelt. Olyan korút, felszereltségűt, ami a pénztárcsámnak megfelel.

2010. júl. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
én hülye vagyok a kocsikhoz. a képekből hogy látszik hogy törve lett, és szarul lett újra összerakva? valamint a belsőn hogy szilikonozva lett? vannak erre valami árulkodó jelek amit egy amatőr is láthat?
2010. júl. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

23:54


pofon egyszerű


tipusidegen lökhárító, a küszöb még csak köszönő viszonyban sincs az eredetivel, és annak eredeti helyével, és a bal első sárvédő eláll az ajtótól (nem egy síkban van a kettő széle)

más színű is az első sárvédő, mint az első ajtó

a motorháztető össze-vissza van horpadva - ez nem feltétlenül jelent törést, ez speciel bármitől lehet, de igénytelenségre utal


továbbá az első kerék szerintem nem teljesen a kerékjárati ív közepénél van, hanem kicsit hátrébb - vagy kapott egy kurv@ nagyot a futómű, vagy utángyártott sárvédő lett feldobva rá, az is slendriánul


a belső meg a láthatóan meggyötört külső ellenére is csillog, mint salamon töke

2010. júl. 7. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

A szilikonozás mért baj?

A szilikon védi és ápolja a műanyag és gumi alkatrészeket. Én is szoktam néha áttörölni vele a műszerfalat, gumiszőnyeget, stb-t. De nem azért mert el akarnám adni a kocsit, csak hogy jól nézzen ki, ne szívja ki a nap, stb.

Eladás előtt szerintem teljesen érthető, hogy kipucolták. Én is ezt tenném. Bár láttam már olyan eladó kocsit, aminél még arra se vették a fáradtságot, hogy kiporszívózzanak. A lábtérnél minden tiszta sár, dzsuva volt. Engem ez sokkal jobban visszataszít mint az hogy le van szilikonozva.

2010. júl. 8. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!