Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Első autó, melyik legyen?

Első autó, melyik legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok

Első autót vasarolnék

Ezeket néztem ki:

B Vectra (facelift)

Passat (5)

Ford Mondeo/Focus

700-800 körül gondoltam!

Melyik ajánljátok és miért, vagy éppen miért nem?


2019. máj. 21. 10:27
 1/5 D. Brasco ***** válasza:
52%
700-800-ert néznék valami hibátlan fiatalabb kisautót mint sem ilyen lomokat vegyek a nyakamba mint B vectra ,passat b5 meg társai.......
2019. máj. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Pl?
2019. máj. 21. 11:12
 3/5 anonim ***** válasza:
Első autónak minek akarsz ilyen 20 év körüli batárokat venni? Feltétlenül szükséged van ilyen méret autóra?
2019. máj. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól írják. Feltétlenül kell ekkora autó?

Ha nem akkor Corsa, Polo, Ibiza és hasonlókat néznék, egy generációval fiatalabb kijön az árból

2019. máj. 21. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Passatot azt elfelejteném, abból nem ez az árkategória egy jó példány, de a többit nem értem, hogy miért húzták le a többiek. A Mondeo tényleg nem kis autó, de a Focus pl nagyon jó választás lehet egy benzinmotorral, csak ne rohadjon. A B Vectra sem rossz, de azt is inkább benzinmotorral venném, illetve egy G Astra sem rossz választás, elég megbízhatók és olcsó az alkatrész hozzájuk, ennyi pénzből már ki lehet fogni jót. De érdemes megnézni a japán vonalat is, egy Toyota Corolla vagy Nissan Almera/Primera is kijön ennyiből és ha sikerül egy rozsdamentes példányt kifogni, akkor ezek is sokáig kiszolgálhatnak még. Szerintem inkább ebből a generációból vegyél egy jó állapotút, mint fiatalabbat de a kínálat legaljából.
2019. máj. 21. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!