Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hogyan szoktassam le a pasimat...

Hogyan szoktassam le a pasimat a durva fékezgetéskről és a kormányrangatásról ok nelkül?

Figyelt kérdés
Múlkor egy madar miatt satuzott akkorát, hogy majdnem megfujtott a biztonsagi öv... szerencsere nem jött senki se mögöttünk. Jó le is csesztem miert ijeszteget és erről jobb ha leszokik, mert igy a gyerek be nem ül mögé abban biztos vagyok. Most fel van haborodva, hogy én bananok tartom. Egy jó sofőr tudtommal finoman kormányoz és normalisan fekez. Ja es sehol nem volt életveszély, ami ezeket indokolná...

2019. máj. 21. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:

Beszéljetek erről, hogy miért így vezet.

Kérjetek segítséget profi oktatótól (nem az átlag gyökerektől, hanem tényleg jóktól).

A feszültség levezetésben inkább pszichológus segítségét kérjétek.

2019. máj. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
az én apám imád előzgetni, akkor is ha éppencsak visszacsusszan a saját sávjába mielőtt a szembejövő elütné. hiába mondja neki mindenki, nem hallgat ránk
2019. máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Jol csinálja,biztos felbasztad az agyát.
2019. máj. 21. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
86%
Banánok mellé én sem ülnék be.
2019. máj. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Állítsd be a biztonsági öved, mert ha a nyakadnál megy, akkor egyszer tényleg megfulladsz majd. Állítsd lejjebb, hogy a válladnál menjen.

Ja, a satuzásról is pár gondolat. Ha nem jött mögöttetek senki, akkor szerintem rendben van. Ha elcsapja azt a madarat, lehet, hogy reped a lökhárító, lyukad a hűtő (nem tudni, mekkora madár volt), és lett volna egy százezres kár az autón. Akkor meg amiatt pampognál, hogy miért nem fékezett...

2019. máj. 22. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Most akkor örökbefogadtál egy gyereket,vadiúj a pasid,vagy csak friss a jogsija??
2019. máj. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudod leszokatni mert nincs semmi gyakorlata, nincs reflexe.

Mert az nem reflex ha beletapos hülyegyerek módjára fékbe, vagy túl rángatja a kormányt.

2019. máj. 22. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!