Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hármasban inultam el?

Hármasban inultam el?

Figyelt kérdés

szóval 2.2 es benzines kocsimmal véletlenül 3asba raktam és azt hittem hÍrtelen le akar fulladni így nyomtam neki a gázta,mire ráeszméltem,hogy 3 ban vagyok....

Egyébként friss jogsis vagyok...

Szóval mióta ez megtörtént van hogy 2,4ben is de 3 ban rángat az autó váltás után...:((

Szóval ez milyen probléma lesz??elviszem majd szerelőhőz,csak nagyon zavar mmost,hogy máris szerencsétlenkedtem.. drága lesz a javítása?Mi lehet a problémája?

köszi a válaszokat!!!!


2019. máj. 24. 01:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
A rángatásnak semmi köze nincs ehhez, ott valami más okozza a problémát.
2019. máj. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
3%
Valószínűleg a kuplungot nyírtad ki, de valószínű, hogy amúgy is a végét járta, mert egy ilyen esettől még nem szabad, hogy baja legyen, ha normális állapotban van.
2019. máj. 24. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
No, én nem vagyok autózseni, de ettől autó tönkre nem mehet. Az egyetlen dolog, ami történhet az az, hogy ledarálod a kuplongpofát, mert ugye lassabban kell engedd, tehát tovább csúsztatod, miközben pörgeted a motort. De ha esetleg tévednék, akkor majd kijavítanak.
2019. máj. 24. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Nyugi nem a kuplung lesz, leszavaznak mindjart teged is. :D :D
2019. máj. 24. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
3%
Amúgy aki lepontoz, mert tudja, hogy marhaságot beszélek, akkor az javítson már ki, mert szívesen tanulnék. Abból indultam ki amúgy, hogy van egy barátom, aki nagyon szereti a második világháborús tankokat és az orosz KV-1-ről köztudott volt, hogy menet közben nem lehetett vele váltani, tehát álló helyzetben meghatározták, hogy ehhez a terepviszonyokhoz lehet vele menni mondjuk 3-ban, tehát úgy elindult és úgy is maradt, amíg meg nem állt. Na, és ő ezt az autóján letesztelte, hogy hogy lehet velük elindulni a különböző fokozatokban és a Trabanttal el tudott indulni még 5.-ben is, csak akkor mondjuk majdnem leégett a kuplungja. :D A Kiájával azt hiszem 5.-ben nem tudott elindulni, ha jól emlékszem. De ez a lényeg. Az ő autóinak sem lett semmi baja, ez az akció egyedül a kuplongpofát veszélyezteti tudomásom szerint. De mondom, ha tévedek, akkor ki lehet javítani, mert tanulok valami újat.
2019. máj. 24. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
66%
Trabanttal 5.-ben...? :D Jobb esetben is csak 4 fokozatú volt, még a 4 ütemű is.
2019. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
32%
Mi a fene az a "koplongpofa"?
2019. máj. 24. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
0%
Akkor azzal 4.-ben, aztán valamelyik másik első generációs autóval 5.-ben. Jó rég beszéltünk már erről, nem emlékszem pontosan, ilyen apróságok nem maradnak meg. :D Az nekem bőven elég, hogy maximum fokozatban is el tudott indulni az ürge. Én mondjuk nem vagyok kuplunggyilkos, úgyhogy ilyet nem csinálnék soha. :D
2019. máj. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
Na, de valaki megcáfolna végre, hogy mit károsít még az autóban a kuplungdarálás a kuplungon kívül? Már komolyan érdekelne. :D
2019. máj. 24. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!! Kipróbáltam ma reggel..nem jelentkezett ez a probléma,csak tegnap este... remélem nem is fog már előjönni :D Köszi tényleg a válaszokat!!
2019. máj. 24. 11:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!