Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Elég ha rendelkezem az alábbi...

Elég ha rendelkezem az alábbi papírokkal Simsonra?

Figyelt kérdés

Adásvételi fénymásolva, biztosítás, jogogosítvány , személyi

Csak azért hogy nehogy kellemetlen meglepetés érjen.


2010. júl. 7. 15:10
 1/7 anonim ***** válasza:
még egy lakcímkártyát dobj be melléjük...én azt is vinni szoktam,kérik is..:)
2010. júl. 7. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

+lakcímkártya

+elsősegély csomag

+égőszett

2010. júl. 7. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

igen az is van: lakcímkártya

Elsősegély csomag és izzókészlet motorra?És hova teszem?:Dmax az akksi helyére

2010. júl. 7. 18:24
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem először azt mondta, mikor megállított, hogy biztosítás, lakcím, személyi, elő is vettem mind a hármat, odaadtam a biztosítást, a lakcímkártyát, de a személyit már nem is kérte, mondjuk látta, hogy ott van a kezemben.

Ez hajnali 4-kor volt a városban (igen, csak mi vagyunk olyan hülyék, hogy eddig benntmaradjunk:D ), szóval ha akart volna simán megszívathatott volna az égőszett meg az elsősegélycsomag miatt, mert mi voltunk az egész forgalom a városban, de nem tette.Sőt még a gumimba is bele köthetett volna.

2010. júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
EÜ csomag kell, de izzókészlet már nem kötelező, csak működjön a összes lámpád. Ez autónál ugyanígy van.
2010. júl. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És eu csomagot hova tegyem?:D És ha csak az első működik(lámpa)?mi a várható büntetés?
2010. júl. 8. 12:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Hátsó lámpa is elég fontos, a féklámpa szint úgy. ha nicns elég nagy(akár 30e FT-s büntetést is kiszabhatnak tudomásom szerint). Az elsősegély készletet meg a csomagtartóba tedd. Nem kell az a nagy dög, ami az autóba, hanem bemész egy motorosboltba és mondod hogy Simsonba akarsz olyan kicsike Elsősegély csomagot. Elvileg kell legyen náluk. Ha nincs, akkor teszkó vagy hasonló helyek.
2010. júl. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!