Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Venni szeretnék egy apprilia...

Venni szeretnék egy apprilia rs 125-öst ami 50 papirokkal van szerintetek ha a rendör megálit akkor mivan? (persze nekem csak kismotoa van jogsim :D)

Figyelt kérdés
2011. okt. 26. 21:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

méretbe asszem ugyan az a kettő, ha jól tudom csak a kipufogó nincs ugyan azon az oldalon szal lehet nem veszik észre

viszont ha lebuksz akkor biztos nem csak ejnye bejnye lesz

2011. okt. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

A "hülyék a túloldalon" már vagy 10 éve nem fedi a valót ...

A yard jobban keni-vágja a szitut mint gondolod - mellesleg harapós lesz ha még mindig hülyének nézed.

2011. okt. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Robogóba az ilyet be lehet játszani.


Egy RSnél még a leghülyébb rendőr is 2 másodperc alatt vágja le, hogy az biza nem 50-es.


És akkor ha "jófej" akkor csak legombol 5 rugó sörpénzre és leereszti a kerekedet, hogy told haza öcsém. De ha madárnak nézed és köcsögölsz vele akkor el is vitetheti a motort és nagyon megütöd a bokád.


Amúgy maga a váz ugyan az, ám az óra, a lánclehajtás, a hátsó kerék már teljesen más...


Itt megnézheted a szemmel látható különbségek listáját:


[link]

[link]

2011. okt. 26. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Na akkor a kérdés: Hogyan kötsz rá kötelező biztosítást?
2011. okt. 27. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Nyilván smkp biztosítást kötne rá, mivel rendszám hiányában nem tud mást. Az meg ugye okirathamisítás, amiért minimum egy emberes pics@nrúgás jár vagy ha olyan kedvébe van a biztos úr akkor egy éjszaka a hűvösön aztán egy hosszú magyarázkodás...

2011. okt. 27. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az okirathamisítás az bűncselekmény.

Tehát nem 1 éjszaka a hűvösön magyarázkodás kíséretében...

2011. okt. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Okirat hamisítás, biztosítási csalás, jogosítvány nélküli vezetés. ÉS beleszállsz egy kocsiba, még ha ő volt a hibás, akkor is te fizetsz zsebből. Tényleg marhára megéri...
2011. okt. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Kissebb városokban meglehet ezt oldani, de egy nagyobban pl Szolnok-Debrecen vagy akármi már egészen más. Nekem is volt 125/50 ráadásul túra-enduro :D Az meg csak icipicit volt nagyobb mint a 50es :DDDDD... ( ebből a típusból az 50es nagyon nem így nézett ki, és olyan ritka mint a fehér holló:)) Csak 2x találkoztam rendőrrel, akkor sem állított meg. Azóta már eladtam és leraktam "AK"-ra és 250essel gurulok.
2011. okt. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

ez itt kb a 100. ilyen kérdés

ennyire primitívek vagytok?

szerintetek a rendőrök ezt nem látják?

ha ezt nap mint nap ide kiírogatjátok annál szigorúbb ellenőrzéseket tartanak, mert ebből is pénze lehet az államnak

ennek a 125/50-nek egy éve kb volt értelme most viszont már az ilyen hülyék miatt nincs

2011. okt. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
70%

sünök meg csakis a gyakorit bújhatják :D és mindjárt jön valaki és benyögi, hogy ő rendőr


LOL

2011. okt. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!