Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyen ellehet helyezkedni...

Könnyen ellehet helyezkedni nemzetközi kamionsofőrként?

Figyelt kérdés
Most tervezem a C, CE jogsit csinálni.
2019. máj. 27. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Igen
2019. máj. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Tehát még csak a jogsi megszerzését tervezed? Akkor valamilyen nyelvvizsgád már biztosan van? ...mondjuk angol, német, vagy olasz...mert nyelvtudás nélkül ne is jelentkezz. Viszont ha valamelyiket vágod, akkor nyerő vagy, könnyen elhelyezkedhetsz.
2019. máj. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
angol viszonylag megy
2019. máj. 27. 13:41
 4/10 anonim ***** válasza:
17%
Annyira könnyen nem, mint sokan hangoztatják, de egy hónapon belül el tudsz helyezkedni a jogsival, nem úgy van, hogy évekig kell kutass, amíg megtalálod a megfelelő helyet, mint sok más szakmában.
2019. máj. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
24%

Ha még most szerzed meg a jogsit , én azt javaslom hogy először egy kisebb autón keress belföldi fuvarozást gyakorlat szerzés miatt.

Elhelyezkedni nem nehéz , bár "0" gyakorlattal lehet nem sok helyre vesznek fel.

2019. máj. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
91%
Hiányszakma, szóval azért nem nehéz még kezdőként se.
2019. máj. 27. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
2-es maradj már a hülyeségeiddel... :D:D
2019. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

0 tapasztalattal, friss jogsisként mindenhova behivtak, ahova jelentkeztem és én tudtam kiválasztani a legjobbat nekem.

Ha kicsit igényes vagy magadra, mennek az alapvető viselkedési normák, akkor bárhova nyerő vagy.

Ha az intelligenciád annyi mimt egy marék sültkrumplinak, akkor már nehezebb lesz....

2019. máj. 28. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
A marék molylepke is kell mindenhová, annyira kevés sofőr van. Kezdőként is válogathatsz, ott inkább az legyen első helyen, hogy melyik cégnek milyen betanítási programja van. Megvannak e azok a fix emberek, akik vállalnak betanítást, van türelmük és tapasztalatuk. Ez lényeges dolog nagyon, utána, ha van legalább fél év önálló tapasztalatod, tényleg oda mész dolgozni, ahol csak szeretnél. Az elején kell megalkuvóbbnak lenni és más tényezőket előbbre venni, legyen fontosabb a jó betanítás, az autók állapota, mint az, hogy mennyi a fizetés.
2019. máj. 31. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
vannak cégek, mint pl a Transolut, akik kifejezetten szeretik a pályakezdőket mert terhelhetőek és nem pofáznak vissza :D
2019. máj. 31. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!