Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyik korabeli mercit ajanlja...

Melyik korabeli mercit ajanljatok es mit lehet rola tudni?

Figyelt kérdés

En kicsi voltam mikor eloszor lattam a 80-90es evekbeli merciket es azota szeretem oket. Most eljott az az ido amikor megszereztem a jogsimat es mar ugyerzem keszenallok atulni egy ilyen autoba. Most egy 1500as polskim van ezt szeretnem lecserelni egy mercire. Nekem igazabol mindegy melyikbe kene atulni(w123,124,140 stb.)en barmelyiket el birom kepzelni magamnak. Mar csak az a kerdesem ti melyiket ajanljatok ss melyikrol milyen tapasztalataitok vannak fenntartas,koltsegek es meghibasodas ugyeben...nyugodtan irjatok tipus es motort is

Koszonom 23F



2019. máj. 27. 17:51
1 2
 11/11 D. Brasco ***** válasza:
Figyelj már ide kisfiam!Majd nehogy te tartsál már itt nekem illem órát........idejöttél,kérdeztél valamit,leírtam a véleményemet meg tapasztalatomat a dologgal kapcsolatban,majd mi következett????..........az hogy előjött belöled a szájkaratés,azt elkezdtél itt okoskodni,hogy nekem ilyen autom biztosan sosem volt,meg a környezetemben sem.....sőt még nem is láttam ilyet meg csak parasztvakítás amit mondok stb stb.....meg jogsim sincs.....majd a 7-es kommentedben bevallod,hogy teljesen kotta vagy a témában......ezek után mit vársz?!?Főleg miután többen is kb ugyan azt írták amit én!De mindegy is....részemről a dolog itt lezárva!Vegyél amit akarsz,csak majd ne ide gyere sírni hogy mit csináljak,mert ez meg az megint behányt az autón ,meg rálocsoltam már csilliókat azt még mindig szar.........majd a saját károdon megtanulod!Hátha akkor letörik az arcod,mert az látom van nem kicsi,csak tudnám hogy mire fel!
2019. máj. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!