Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy eredeti állapotba hozott...

Egy eredeti állapotba hozott simson star (1972) menyit érhet szürke forgalmival első tulajdonossal?

Figyelt kérdés

2019. máj. 28. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Jó kérdés..nekem is volt, aztán már az eladás után bántam, hogy elkótyavetyéltem.


a fenti szöveggel hirdesd meg a neten,de írd a szövegbe mondjuk 150e Forintért..vagy többért..ha igazán szép, hibátlan a járása, jól húz, akkor bizony megkérheted az árát.

(arra ügyelj, hogy ne add oda egy próbakörre)

2019. máj. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha van veterán jármű minősítése akkor sokat. Ha FIVA, akkor még többet. Ha egyik sincs, akkor maximum 100-150 ezer forint.
2019. máj. 28. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Úgy van, ahogy az előttem szóló írja.


Gondold át, megéri -e veteránnak minősíteni? sok van belőle..

2019. máj. 28. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fiva vagy veterán minősítést hogyan lehet szerezni rá?
2019. máj. 28. 11:20
 5/5 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy megnézik hozzáértő emberek is és ha ők is azt mondják rá, hogy igen, ez tényleg eredeti, akkor kapsz egy tanúsítványt ami ezt igazolja.

Veteránjármű minősítés szerezhető az ország több pontján, FIVA csak Budapesten.

2019. máj. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!