Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A2 Visszafolytas milyen...

A2 Visszafolytas milyen motorral lehetseges?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Jelenleg A1 jogositvannyal rendelkezek, es egy Yamaha Mt 125-on motorozok. Feltetlen maradnek az Mt vonalon, mivel brutalisan jo motorok. 2 ev mulva (18evesen) rakom le az A2-t, es uj motort is veszek. Ellatogattam hetvegen redbaronba es lattam hogy van MT-07 A2re gyarilag visszafolytva. Ennek orulok, viszont nekem

az MT-09 jobban tetszik. A kerdesem az hogy hol, kb mennyiert, hogyan, es mit (en esetemben Mt-09et) lehet visszafolytani 35kw-ra. Esetleg van olyan hogy csak papiron 35kw? Elore is koszonom a valaszokat!


2019. máj. 30. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
A neten létezik olyan, hogy MT09 A2 restrictor kit, de a fojtási kérdésben szerintem meg kellene kérdezned a hivatalos márkaképviseletet.
2019. máj. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha rám hallgatsz akkor mt03 al folytatodn nem bánod meg 660-as egy hengeres blokkal 48 ló, rohadt jól megy és nagyon kezelhető, tökéletes választás az mt125 után. Az mt09 hiába lesz lefolytva, attól nehéz motor marad, sokkal nehezebben irányítható, sokkal lassabban fogsz vele fejlődni... Rengeteg hátránya lenne, és csak annyi lenne az előnye hogy tetszik neked. Vegyél mt03 at. Nem kell lefolytással kínlódni. Ha megvan az A2-es akkor utána 2 év múlva lehet korlátlan jogsid. Ahhot meg vehetsz mt09-et. Nem kell lefolytani... Sokkal jobban jársz hidd el
2019. máj. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Igazából a legjobb választás a sor2-es MT-07 lenne A2-re folytva is használható. Az MT-09 viszont túllő a (35kw*2) határon ami a folytást illetné, azaz így is kellene az A jogsi hivatalosan.

Ezt addig tutdod eljátszani amíg egy olyan rendőr nem állít meg aki ért valamennyit a motorokhoz, nekem Z750-es kawám volt A2-re folytva (de már megvolt az A jogsim) és a forgalmit nézve kérdezte, hogy "ugye megvan az A jogsi?!" Ugyanis több mint 86ló gyárilag a motor.

2019. máj. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Neztem en is a 03-at csak abbol az ujabb verzio mar nem 600+ ccm hanem 300. Szerintem a nagyobb tomeg nem hatrany, hanem elony. Jobban felkeszit az A korlatlanra. Koszonom a valaszt!
2019. máj. 30. 20:50
 5/5 anonim ***** válasza:
A nagyobb tömeg az pont hogy hátrány, nem felkészít.. gondolj arra hogy adott két motor, hogy egykerekezz vele, durva példa de van egy etz125 meg egy gsxr1000. Melyikkel próbálnád meg az egykerekezést? Ép elméjű ember a 125-el. Ha már tudsz egykerekezni a 125-el, utána nem fog akkora gondot okozni az ezressel. Durva példák ezek, de így van. Megtanulsz motorozni egy könnyű motorral, majd átülsz a nehezebbre akkor az csak egy lépcső. Az mt03 az egy lépcső az mt125-hez,. Az mt09 meg egy lépcső az mt03 után. Ha a 03-at kihagyod akkor két lépcsőt kell lépni, ami azt eredményezi hogy sok év után tanulsz meg vele normálisan bánni. A régebbi mt03-at kell venni 660-as blokkal. Hajtod 2 évig. Utána vehetsz mt09-et. Nem kell akkor papírokkal spekulálni meg kockáztatni, és a motoros tudásod is rengeteget fejlődik.
2019. jún. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!