Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motor lenne a legjobb...

Milyen motor lenne a legjobb választás?

Figyelt kérdés
Kb 25 km re szeretnék vele munkába járni. Ezenkívül olyan mocit szeretnék amivel télen is tudok közlekedni. Jelenleg A1 jogsi áll rendelkezésemre igy mindenképp olyat szeretnék ami 11kw os papirral van vagy lebukni szinte lehetetlen vele. Max 300 ezrem van rá. Pl cagiva super city 125 öst néztem. Jó valasztás lehet? Télen dobok rá terep gumit és mehet. Tudom hogy erős de nem kevés motoros tapasztalatom van más kategóriákba.

2019. máj. 31. 22:57
1 2
 1/15 dirtboy ***** válasza:

A 125ös erős? jó vicc volt :)


A télimotorozást inkább hanyagold majd. Izületeid miatt is meg amúgy is nagyon veszélyes télen 2 keréken.

Én munkába járósnak amúgy inkább robogót vennék,szerintem sokkal megbízhatóbbak mint az ilyen cagiva féle motorok.

2019. jún. 1. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerintem is praktikusabb és kényelmesebb lenne robogóban gondolkodnod, és 125-ből 300-ért már nagyon jókat lehet venni.
2019. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Aminek nincs váltója az nem is motor számomra
2019. jún. 1. 20:47
 4/15 A kérdező kommentje:
Na meg haladni is szeretnék
2019. jún. 1. 20:48
 5/15 A kérdező kommentje:
Azon kívül egy autó van a háznál.buszozni nem tudok a robogót meg lerakhatom tavaszig.2 autót pedig nem igazán szeretnék fenntartani
2019. jún. 1. 21:01
 6/15 anonim válasza:
Szia. Én Yamaha DT125 vagy Yamaha WR125 motorokat ajánlanám neked,mivel látom az inkább ilyen supermotosabb vonal tetszik neked. Megbízható,van belőle az itthoni piacon keresgélj és nemfogod megbánni.😊
2019. jún. 4. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nem véletlen hívtam a robogót robogónak, nem pedig motornak. Szóval te azt hiszed majd haladósabb egy 125-ös váltós, mint egy 125-ös robogó? :D el vagy tévedve...
2019. jún. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
A másik meg, hogy a terepgumi terepre való, ugyanúgy kikeményedik a téli hidegben és csúszni fog, télre téligumi kell, ami lágy marad és megfelelő mintázatú.
2019. jún. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Maga az enduró és a szupermoto irányzat abból jött hogy azt tartom a legbisztonságosabbnak télen.semmiképp sem egy robogót.
2019. jún. 4. 14:25
 10/15 A kérdező kommentje:
125 ös robogó megy 150-160 at? Bár nem akarok ennyire menni de az a motor amit fullra kihasználok az gyorsan szét is megy. Legalábbis ez a tapasztalat.
2019. jún. 4. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!