Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nektek mi az álom autótok?

Nektek mi az álom autótok?

Figyelt kérdés

Nekem Jaguar F-Pace.. Persze zsír új, sötét kék színben, vaj színű ülések, full extrával..


Nektek?



2019. jún. 1. 22:21
1 2
 1/16 anonim válasza:

2016os Suzuki Swift <3


De amúgy innen bármi: [link]

2019. jún. 1. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
85%
Az új Ford Mustang GT 500-as széria 726 LE-ig húzott típusát.
2019. jún. 1. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hasonlo alomkategoriaban egy Volvo S60.
2019. jún. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Konkrét modell nincs, de valami olyan, amiben egy nagyon szép hangú V8-as motor van. Például: https://www.youtube.com/watch?v=MgRfNcTiUk8 Sajnos hangban egyértelműen visszafejlődtek a mai autók, ilyesmi hangot még csak megközelíteni sem tudnak mostanában az autók. Ez nagyon nagy kár, nem igazán vagyok oda a régi autókért, de lassan már megbarátkozok a gondolattal hogy valami ilyesmit kell keresnem ha jó hangzást szeretnék :( (Ha bárki tud relatíve fiatal, jó hangú autót, az kérem írja meg nekem hogy melyik ez a típus.)
2019. jún. 1. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

[link]

Egy ilyen most egész boldoggá tudna tenni...

2019. jún. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
78%

Ami elérhető és talán lesz is, az egy facelift Scirocco R.

Aztán egy izmosabb gyári tuning új Mustang (Shelby pl.), RS5, Porsche 930 generációból valami finomság, E31, 1969 Shelby Mustang, Shelby Cobra, Ferrari 458 Italia, belegondolva nagyon hosszú a lista

2019. jún. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim válasza:
78%
Honda civic type R
2019. jún. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
78%

BMW E38


[link]

2019. jún. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy nem kapcsolódik a témához, de az izomautótól kezdve a sportautóig bármi ami külsőleg megfog, a szerviz és fenntarthatóság már úgyis mellékes volna ha ilyet vesz az ember...

Típust azért nem tudok mondani mert nem pazarlom az időmet olyan sok milliós autók nézegetésével, amit nem tudok megvenni.

Ezért lettem motoros, mert egy Hayabusa is elérhetőbb a már meglévő Gsxr-em mellett, mint egy sok tíz milliós autó, és a szabadságérzetet nem adja vissza szerintem egy autó se, sok száz lóerő ide vagy oda, azért motoron 200 lóerőt ráengedni álló helyzetben a hátsó kerékre bevizelés közeli élmény.

2019. jún. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Toyota Prius.
2019. jún. 1. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!