Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Yamaha DT50R hónolás után?

Yamaha DT50R hónolás után?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Mai nap lett kész a motorom a hengerfelujítás során (hónolták). A szervízelés előtt nagyjából 80 as vegsebesseget lehetett kihozni belőle. Most a műveletek után,ugye még bejáratós ezért nem húzom neki,úgy megyek vele ahogyan a nagykönyvbe megvan írva,de nem érzem hogy olyan harapós lenne mint amilyen előtte volt. Kicsit ráhúztam,és úgy éreztem hogy nemigazán akar menni,épphogy 60 nal volt es nem huzott tovabb. Kérdésem azlenne hogy ez az állapot normális a szervízelés után,és ez majd elmúlik amint vége a bejáratási időszaknak? Válaszotokat köszönöm.

2019. jún. 2. 17:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Csavarjad neki a bajuszát, hát menni kell annak.

Tudod hogy mit jelent egy motor felújítás?

2019. jún. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem szeretném nagyon húzni neki én ugytudom hengerfelujítás után nem tesz neki jót
2019. jún. 2. 18:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!