Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Meg tudnátok mondani, mennyi...

Meg tudnátok mondani, mennyi ideig, hány napig kell otthagyni az autót műszaki vizsgára? Ha most péntekre, június 6-ra kaptam időpontot, szerintetek 15-e körül,10 nap alatt végeznek vele?

Figyelt kérdés
2019. jún. 3. 20:50
 1/7 dirtboy ***** válasza:
100%
A műszaki vizsga kb 25perc
2019. jún. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Attól függ mit kell rajt javítani a vizsgára. Ha újra kell lakatolni az alját vagy csak féket kell cserélni rajta.
2019. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én autószerelőm elviszi, és egy óra múlva visszahozza levizsgáztatva. De ő nekem rendszeresen karbantartja.
2019. jún. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Műszaki vizsgán az előírt vizsgálatokat végzik el, nem foglalkoznak javításokkal.

Ezért szokás előzetes felmérésre elvinni az autót, ha azon javítani valót találnak, azt közlik... a műszaki vizsgára már úgy kell vinni, hogy ott megfeleljen, 20-30 perces vizsgálat után meghosszabbított műszakival jön le a sorról az autó.

Azt meg neked kell tudni, mit beszéltél meg a műhely vezetővel, a vizsgabiztos nem fog nekiállni hibákat javítani, legfeljebb a szerelők, de azt a vizsga előtti időpontra illik ütemezni, nem fognak félre dobni mindent, mert a vizsga soron egy bukós autó áll.

2019. jún. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

hozd el az autót, vidd be műszakira, ott leírják mivel buktatják...aztán azzal vidd el szerelőhöz.

olyanhoz vidd, aki vizsgáztat is.

2019. jún. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Jesszus! Mért kellene napokra otthagyni?!

Én általában előzetesen időpontot szoktam kérni. Megmondják melyik nap hányra menjek. Odaviszem az autót, levizsgázik, elhozom. (Szemrevételezés, fotó kívül-belül, fékpad, környezetvédelmi mérés, kész.) Az egész, adminisztrációval együtt sem szokott fél óránál sokkal tovább tartani.

2019. jún. 4. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem is az autoszerelo szokta vinni.

Egy nap alatt megvan, ha nincs valami komolyabba hiba. Reggel odaadom, delutan megyek erte.

2019. jún. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!