Kezdőoldal » Ünnepek » Ballagás » Június 14. -én ballagás és...

Június 14. -én ballagás és tudnátok mondani pár ajándék ötletet?

Figyelt kérdés
SÜRGŐS LENNE!!

2014. máj. 31. 18:43
 1/4 anonim válasza:
100%
Kinek? Kitől? Virág, bonbon, plüss, könyv...
2014. máj. 31. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én szeretnék (azaz nem én hanem anyu)a legjobb barátnőm ballagására valami szépet adni
2014. jún. 1. 09:57
 3/4 anonim válasza:

ezüstékszer, vagy valami személyes..

keress valamit, ami összeköt titeket ( közös élmény), és készits hozzá valami szépet. pl.: egyszer kimentünk egy kisebb csapattal húst sütni az egyik haverom telkére, ami tele volt szőlővel. Amikor a barátnőmnek születésnapja volt fogtam azt a képet, amin ő gitározik a szőlőlevelek alatt, és átvittem grafikába. El nem tudom mondani mennyire örült, pedig nem lett egy akkora mestermunka. Ugyan erre az alkalomra egy verset kapott egy másik barátnőjétől, ami a közös biciklitúráikról szólt. Utólag azt mondta, hogy ez volt a 2 legszebb ajándék, amit kapott. :)

2014. jún. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Vibrátor. Annak mindenki örül.
2019. jún. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!