Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Rover 200-nak mik a méretei?

Kim Wolf kérdése:

Rover 200-nak mik a méretei?

Figyelt kérdés

Sziasztok


Szeretnék kis dizájnt teremteni a Rover 200 autóban. Gondoltam rendelek a wishrol vagy az ali expressrol dolgokat hozzá mert az sokkal olcsóbb es ugyan az mintha itthon venném. Azt hallottam h ez az auto szinte ugyan olyan az üléshuzat méret mint a honda civikeknek a regebbieknek. Ez mennyire igaz mert ezeken az oldalakon konkretan roverre nem talalok üléshuzatot de civikekre meg igen.

Remelem sikerult atadni, hogy mit szeretnek


Minden bunko,jelentéktelen valaszt mellőzzük

Az értelmes válaszokat előre köszönöm



2019. jún. 4. 15:27
 1/1 Mr.Q77 ***** válasza:

Hát szerintem így külön ülés mértre nem tudsz rákeresni.

Pláne kínai oldalakon... Rover 200 már nem egy mai darab. jobban jársz ha UK ebay-en /amazonon keresgélsz


vagy mondjuk google ban beírod hogy pl : rover 200 seat cover és keresgélsz a linkek közt valamelyik normálisabb oldalról rendelsz

2019. jún. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!