Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy dízel autón a gyakori...

Egy dízel autón a gyakori indítgatás az akksin, és az önindítón kívül mit vehet meg igénybe jobb mintha pályánhasználnám?

Figyelt kérdés

#Fsssfrrdds
2019. jún. 5. 17:14
 1/9 anonim ***** válasza:
Jobb pályán használni. Gyakori hidegindítás növeli a kopás mértékét a motorban.
2019. jún. 5. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az az igazság,hogy az elmúlt 1 héten annyit kellett városban szaladgálnom vele ,hogy már engem zavart.... Kb 20-20 alkalommal inditgattam rá naponta. Igazából ki sem hűlt a motor. Kezdtem úgy érezni magam mintha taxis lennék. Mondjuk sok esetben ok le sem állítják a motort. Csak kíváncsiságból tettem fel a kérdést. Köszi a választ,ment a zöld!
2019. jún. 5. 17:21
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez attól függ hogy ebből mennyi a hidegindítás?
2019. jún. 5. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Kb a legelső ,mert szó szerint végig rohangáltam 4-5 órát 15-20 perc kihagyásokkal. Eleve meleg volt az elmúlt napokban. Tehet kb ideje sem volt kihülni,csak nagyon minimálisan.
2019. jún. 5. 17:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Az a jó ha nem hűlik ki
2019. jún. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor a többi kopás az jelentéktelen.
2019. jún. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Ment mind a kettőtöknek a zöld! :)
2019. jún. 5. 18:26
 8/9 anonim ***** válasza:

Gondolj bele, a start-stop rendszer is mennyiszer leállít-elindít és még sem hullanak szét az autók! (Igaz ott az akku is pont ezért combosabb és az önindító is erősített.)

Egy hét alatt nem lesz semmi baja. Hosszú távon jót nem tesz neki.

2019. jún. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Viszont az aksi az fogyó cikk ezekbe és mivel speckó aksi kell beléjük így nem túl olcsók (hondába 80e az aksi + a feltanítás és bír jobb esetben 2évet)
2019. jún. 6. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!