Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Xado termék ről van rossz...

Xado termék ről van rossz tapaszt? Olyan gond amikor tényleg ártott mert ha nem használ az még nem nagy baj használtam hasznalok most is de hallotam Ezt azt de lehet hogy nem igazak e csak megelőző Kezelés re használom innyek szervó, motor sebval hoz

Figyelt kérdés
2019. jún. 6. 18:27
 1/6 Mickbro ***** válasza:
Rossz tapasztalatnak számít-e, ha a kidobtam az ablakon 9000 Ft-ot? A kocsim ette az olajat: 2000km 1 liter, erősen kopott volt a motor, beleraktam, nem történt változás.
2019. jún. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Általában ezek úgy vannak megcsinálva, hogy kárt ne okozzon de javítani se fog sok mindent. Motorba nem tölteném ott finom illesztések vannak de váltóba, szervóba belemerném tenni. Nagy kárt nem tud okozni.
2020. júl. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

#2-es válaszolónak


Fogalmad sincs a xado olajban található fémkerámiát tartalmazó anyagról, így legyél szíves ne példálózzál a finom illesztéssel, mert ha egy kicsit is utánaolvastál volna, tudhatnád, hogy nem lesznek kisebbek az illesztési hézagok.

Írtad, hogy a váltóba és szervóba bele mernéd tenni.

Kérdezem kellő tisztelettel, hogy ott nincsenek finom illesztések? A váltóban található csoport fogaskerekeket vasfűrésszel vágták, vagy vésővel kopogtatták ki?

Ne szólj hozzá olyanhoz, amihez nem értesz hozzá.

Vedd a fáradtságot, járj utána, olvass hivatalos forrást, és ne mások hülyeségeit add tovább a többieknek.

2020. aug. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]



Millió egy cikk van, hogy fosok az ilyen adalékok.

Most őszintén te tényleg attól várod a csodát, hogy beleöntesz 4 liter olajba 30 ml xadot?

2020. aug. 3. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Amit linkeltél, az a prolong, semmi köze a kérdésben írt termékhez. Ráadásul 2008-as cikk. Nagyanyámat megkérdeztem, hogy hogy van mama?

Erre üvegesen nézett ki az ablakon, és csak annyit mondott: Igen, szépen süt a nap.

2020. aug. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Nekem a váltóba való Xado adalék határozottan jó volt. Betöltés után halkabb, és könnyebben kapcsolhatók a sebességfokozatok.
nov. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!