Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jogsi nélkül Babetta?

Jogsi nélkül Babetta?

Figyelt kérdés

Az van hogy mát a kressz megvan, de sajnos heti 6 napot dolgozok, 10-12 órában, és nem tudom egy ideig levezetni most a 30 órát (10 megvan már amúgy).

Szeretnék venni egy babettát mivel szerelmes vagyok belé. Azzal járnék néha dolgozni, de nem hiszem hogy megbüntetnének engem... 30-40km/h val megy, olyan nagy gond azért nem lehet. Vagy lehet? Mit gondoltok?



2019. jún. 7. 10:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Ha elkaszál egy autós, még téged büntetnek meg. Ja, és eltiltanak a jogsiszerzéstől.

Olyan nagy gond nem lehet...

2019. jún. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Armstrong01 ***** válasza:
Romet kadettel voltam(kissé hasonlít a tablettára) nem bírt a motor 40nél többet. De megállított a rendőr meg kaptam a 45 ezres büntit.
2019. jún. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 D. Brasco ***** válasza:
100%

"Azzal járnék néha dolgozni, de nem hiszem hogy megbüntetnének engem.."

A büntetés nem hit kérdese........

2019. jún. 7. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

A rendőrt ritkán érdekli, mit hiszel.

Viszont ne az legyen a legnagyobb félelmed, hogy néhánytízezret ki kell fizetned büntire, vagy két évre eltiltanak a jogsiszerzéstől.

Azon gondolkozz el, mit csinálsz, ha belédszáll egy harmincmilliós Mercedes, a Babetta szétszedi az elejét, lesz benne mondjuk nyolcmilliós kár. És a biztosító azt behajtja rajtad, hiszen jogsi nélkül vezettél, megszegted a biztosítási szerződést, nem érvényes a kötelező.

Az milyen szép lesz, amikor a pár hetes türelmetlenséged miatt a behajtó viszi a házadat.

2019. jún. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Te is úgy magolod a kreszt?

1. kérdés B

2. kérdés A

A jó válasz.

2019. jún. 7. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
1%
Még jó, hogy nem kamionozni akarsz, de nincs időd jogsizni rá...
2019. jún. 7. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen, ez a Mercis példa most elijesztett. :D
2019. jún. 8. 14:08
 8/8 anonim ***** válasza:
A véredben van a vezetés?????
2019. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!