Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy Suzuki...

Mennyibe kerül egy Suzuki Swift első lökhárítójának cseréje, esetleges fényezése?

Figyelt kérdés
2002-es
2019. jún. 8. 15:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Tízezer bontottan + munkadíj.
2019. jún. 8. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Közben megtaláltam, hogy 60 ezer az első lökhárító de azt még színre is kell fújni tehát munka díjjal együtt ahogy elnézem 100 ezer alatt nem áll meg..
2019. jún. 8. 16:01
 3/11 anonim ***** válasza:
Egy 20-as legfeljebb lefesteni (de akkor ebbe benne van minden), kb. 5 ezerért meg felrakják, ami max 10 perces művelet.
2019. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ezért írtam, hogy bontóban kell nézni.
2019. jún. 8. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Igen, de azok ütött kopottak ahogy nézem a hírdetéseket..
2019. jún. 8. 17:01
 6/11 anonim ***** válasza:
Ha egy bontottat fényeztetsz, az gyári minőség lesz és még mindig féláron ahhoz képest, amit a gyáriért kérnek.
2019. jún. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszi
2019. jún. 8. 17:33
 8/11 anonim ***** válasza:
Veszel egy bontottat 5-10 ezerért, átfesteted és tádáááám gyári állapotú lökhárító. Cserét magam csinálnám, nem nehéz az egyáltalán illetve a fényezés meg 15-20. Nem sok az.
2019. jún. 8. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Komplett lökösök 15-35 ezer környékén mennek hozzá, függ a fajtája és a színétől is ( kerek ködlámpás, vagy kocka ). Ha szerencsés vagy, fogsz találni színben azonosat, viszont az szinte biztos, hogy nem lesz hibátlan (vagy egy,két fül lesz hibás, amit pár ezerért javítanak, vagy a fényezés lesz pár helyen sérült, elvégre egy 17 éves alkatrészről beszélünk, táhat ez természetes.)

Fényezésre 25 ezret számolj kb (főleg mivel 2 részből áll ennek a lökösnek az eleme), felrakásra pedig kb 5 ezret, mivel nem pár perces munka ha azt akarod, hogy ne legyen nagy hézag a fényóró és a lökhárító között. Aki cserélt már ilyet, az tudja mekkora cumi ennek a cseréje ennél a kocsinál.

2019. jún. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"ahogy elnézem 100 ezer alatt nem áll meg.."

Gyári új alkatrésszel az reális. Sőt az újabb autókhoz képest teljesen baráti.

Nekem egy átlagos alsó-középkategóriás, de lényegesen újabb autóm van. Egyszer a mögöttem haladó belémkoccant. Elismerte a kárt, kötelezője fizette a javítást. A biztosítótól kijöttek kárfelmérésre és komplett cserére vették a hátsó lökhárítómat. Gyári úja alkatrész + fényezés. Semmi mást nem kellett javítani, semmi más nem sérült. Ne tudd meg mennyi volt a számlán a végösszeg! :D Amit írtál, annak a többszöröse. Jó nyilván ha a biztosító így is, úgy is fizet, akkor elég vastagon fog a cerka a szervizben is.

Ha nincs olyan szerencséd, hogy találj jó állapotú bontottat és hosszú távra tervezel az autóval, én is megvenném az újat, mint valami ütött-kopott, napszívta, de olcsó bontottat.

2019. jún. 8. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!