Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Peugeot 307 sw 1.6hdi, dugó közepén 1 másodperc alatt a hőfok mutató felugrott maxra, stop jel villogott és csipogott. Mi lehet a gond?

A ventilátor nem akar bekapcsolni (ha klímát kapcsolok akkor sem) az biztos, de az aksirol megneztuk és úgy elindul. Biztosítékok is jók.

Keress kérdéseket hasonló témákban: Peugeot, hűtő, hiba, autó, ventilátor

jún. 10. 11:08  Privát üzenet  

A válasz
Hűtővíz?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/2Időpont jún. 10. 11:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Hűtővíz fel van töltve. Néztük és csak gőzölgött. Valamiért nem akar bekapcsolni a ventilátor.

# 2/2Időpont jún. 10. 11:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Vannak azok a faliórák, amik nem diszkréten léptetik a mutatókat, hanem folytonosan megy még a másodperc mutató is. Van ezeknek valami speciális nevük? Hogyan lehet rájuk keresni?
Vettem egy Michael kors mk8281 órát és sikerült beállítanom az időt a rendes és a háttérben a kisórákon, de egy idő után a perc és másodperc mutató kisórák visszaálllnak...
Most vásároltam egy 2007 opel astra h 1,7 cdti, autot. A kérdesem ay, hogy az olajnyomás mutato égö miért alszik el csak 6 másodperc mulva a gyujtás után?
Saab 9-5 2,3t 2006 autóm van. Egy két napja van a jelenség. Időnként főleg amikor erősebben gázt adok a turbófeltoltő kijelzőn a mutató fölmegy pirosba, majd néhány másodperc...
Nekem olyan problémám lenne hogy nem indul a corsa c- m az öninditó 1-2 másodperc mulva csak kattog és a dátum/ amit én mentem az autoval kilométer mutató állás...
Van egy 2002-es SEAT Cordobám 1.4-es benzines. A gyujtást ráadom és pár másodperc mulva elalszik a olajnyomást mutató lámpa. Sajnos méréssel az olajnyomás nem megfelelő. Az olaj...

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!