Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Utánfutó egyedi igényre de...

Utánfutó egyedi igényre de hol es hogyan?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy faék egyszerűségű utánfutót csináltatni, később pedig ráépíteni egy kvázi lakókocsit (ággyal polcokkal mini konyha stb).


Mivel hasznalt utánfutó ilyen szempontból használhatatlan: ami elég hosszu vagy széles az nagyon drága, ami elfogadható az kicsi vagy a kerekek kívül vannak es igy rengeteg helyet veszitek...


Igazából nekem csak a ket kerek kene a tengellyel meg a kocsiracsatlakozoval, meg egy fém rács amire tudom építkezni...


Valakinek van tippje hogy hol kene érdeklődjek, vagy van e honlap fórum bármi?


Meg hogy kb mennyibe kerülne CSAK az alap váz tehat az alap a továbbiakhoz...


2019. jún. 10. 23:09
 1/4 Beviz Elek ***** válasza:

Ne haragudj, de szerintem halott ötlet, lakókocsivá építeni nem olyan egyszerű.


Nem bántásból, de ha lenne annyi sütnivalód hogy egy ilyet összetákolj magadnak, akkor az alapról sem itt érdeklődnél hanem már a kertedben állna.


Esetleg amit tehetsz az az hogy veszel egy elhanyagoltabb állapotú lakókocsit és felújítod/átalakítod magadnak.

2019. jún. 10. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tele van Magyarország járműfelépítmény gyártó céggel, készletről adják a kész utánfutót. De az általad házilag rátákolt lakókocsival nem fog műszakit kapni, az holt biztos.
2019. jún. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 D. Brasco ***** válasza:
Amit itt leírtál.......ha mekk mester olvasná még ő is beszarna a röhögéstől......
2019. jún. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Velem még az oldal magasítást is leszedették a műszaki vizsgán, az eredeti gyári állapotot kell produkálni, amire a gyártó kiadta a megfelelőségi nyilatkozatot.
2019. jún. 11. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!