Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Magyarországon lehetséges egy...

Magyarországon lehetséges egy ilyet lepapíroztatni?

Figyelt kérdés

Egy Volvo-s fórumon találtam, és nagyon megtetszett:

[link]

[link]


Láttam már más autóval is hasonlókat, de ez fogott meg a legjobban :D

Szóval simán összetudnám itthon barkácsolni (elég jó minőségűre) egy törött elejű Volvóból, de a kérdés az hogy hogy lehetséges lepapírozni?

Régebben volt elég sok házilag készített futó, wartburg vagy lada tengellyel, de hogy megy ez ma?



2012. szept. 23. 19:12
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha normál, papíros futóra ráépíted akkor az használható.

Meg lehet asszem épített futókat is papíroztatni, csak kell hozzá terv meg minden vacak.


Viszont hogy utast is szállíthass vele, hát azt szerintem nemigazán lehet itthon megoldani...

2012. szept. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Utast tuti nem szállíthatsz vele.

De a fene tudja. elvileg lakókocsinak? Vagy futó vázat lepapíroztatni és útána átenni a volvó kasznit. Én is láttam már hasonlókat. Nem gyenge :D

2012. szept. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!