Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Általánosságban mennyire...

Általánosságban mennyire jellemző a vezérműtengely kopás? Mind benzines, mind dízel motorokra 300. 000 km környékén? Tudom használattól függ, azért írtam általánosságban.

Figyelt kérdés

#Dddcccc
2019. jún. 11. 09:43
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
A szar hulladék konstrukciokra jellemző mint példaul a vag féle 2.5 V6 tdi .....egyébként normalis használat es minimalis karbantartas mellett a vezéműtengely kopása gyakorlatilag elhanyagolható,szinte nulla!
2019. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Széria állapotban egy normális vezérműtengely simán kibír 300 ezret, de még többet is. Akkor van probléma, mikor elkezdik köszörülgetni és utána nem kap normális kéregedzést/hőkezelést.
2019. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat ment mindenkinek a zöld kéz! Csak mert viszem júliusban szerelőhöz a kocsimat, (aki 100 Imre van tőlem) hidrotőke cserére(csattog), és

Nem tudom beszereztek e egy vezérműtengelyt is, hátha elkapott. Ő szerinte ,meg 3 ismerősöm szerint is felesleges...

2019. jún. 11. 11:13
 4/6 Beviz Elek ***** válasza:

Normális esetben nem kellene kopjon.

Én 350ezer környékén vettem le a szelepfedelet tömítéscsere miatt és tökéletes állapotban volt.

2019. jún. 11. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Neked is ment a zöld utolsó! :)
2019. jún. 11. 11:28
 6/6 anonim ***** válasza:
300.000km van most a dízel autómban. Ez mondjuk ős régi lapkás rendszerű. Annak ellenére, hogy már modern CR-dízel. Új korában is elavult volt már ez a lapkás megoldás. De gondom még soha nem volt vele. Ha benézek az olajbeöntőnél, látszik a vezérműtengely első két bütyke. Szemre nem látszik rajta semmilyen rendellenesség, kopás.
2019. jún. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!