Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol csináljam meg a C, CE...

Hol csináljam meg a C, CE jogsit Miskolcon?

Figyelt kérdés

Van ahol olcsóbb az elméleti oktatás van ahol a gyakorlati drágább...

csináljam meg egyik iskolába csak az elméletet másikba a gyakorlatot...

Úgy hallottam hogy az E-learninges elméleti oktatás sokkal biztosabb mint a tantermi...

Igazábol van jópár iskola nézegettem VSM ÁKO meg mindent de igazábol nem tudom hova menjek, meg hogy az ár mennyire meghatározó... rosszabb-e ahol 10-20 ezerrel olcsóbb de a gyakorlat ha nem sikerül akkor ilyen 6-7k a pótóra...



2019. jún. 12. 16:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Mindenképp e-learningen csináld az elméletet. Autósiskolát pedig minél olcsóbbat válassz. B kategóriával 2017 februárjában végeztem, azóta megvan a C, D és a CE is, tehát viszonylag friss tapasztalat. 4 kategória 3 autósiskolánál. :D A C után máshol csináltam a D-t, ahol kereken egy százassal (ezer) többe került, mint ott ahol a C-t csináltam. (hülyeség volt) Sikerült megbukni forgalomból, így az +30k volt. Igaz helyben volt a telephely és így a busszal járkáltunk át Kecskemétre (Kiskunfélegyházáról, 25km). A CE-t már ott csináltam ahol a C-t. Tehát semmit nem jelent az hogy melyik a drágább. Sőt, az olcsóbb helyen nem buktam semmiből! (C+CE+GKI) Az olcsóbb helyen kaptam rendes BÜ tananyagot, a drágábbnál még azt sem.
2019. jún. 12. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja még valami, az felejtős hogy egyik iskolánál elméleti, másiknál gyakorlati vizsga. Annyi adminisztrációs díjat fel fognak számolni (konkrétan a teljes első részlet általában) hogy nem éri meg. Ahol összegészében olcsóbban kijössz, oda menj. Az e-learning meg a vizsgák tudtommal amúgy is egy árban vannak.
2019. jún. 12. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!