Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért drágábbak általában a...

Miért drágábbak általában a cupe, cabrio karosszériás autók?

Figyelt kérdés

Csak mert pl szerintem nem sportosabb semmivel mondjuk egy 3-as e46-os cupe mint egy kombi.

És az sem jó pont,hogy be kell ugrálni hátra.


2019. jún. 12. 23:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Általában pont, hogy nem drágábbak - jelenleg a szezonalitás miatt magas az áruk a használt piacon. Nyáron mindenki menőzni akar, most azért keresik sokan ezeket a karosszéria formákat, de télen lemegy az áruk.
2019. jún. 12. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"Csak mert pl szerintem nem sportosabb semmivel mondjuk egy 3-as e46-os cupe mint egy kombi."

Viselkedésre tényleg nincs nagy különbség. Kinézetre viszont ha szerinted kombiban is ugyan annyira sportos, akkor te nagyon máshogy értelmezed a sportosságot. Ilyen gondolkodással egy limuzin, vagy például mentőautó über sportosnak számíthat.

2019. jún. 13. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Úgy értem tud sportos lenni egy kombi is. És ez igen is az! Nem igazán láttam még kombi karosszériában olyan feszes futóművet mint az e46-os van. De külsőre tényleg van különbség
2019. jún. 13. 00:20
 4/7 anonim ***** válasza:
Úgy van ahogy az első mondja. Még annyival egészíteném ki, hogy télen azért kevés cabriot látni az utakon (tudom, van annak is teteje), de akinek ilyen autója van, az általában hobbiból tartja, és elő sem veszi rossz időben vagy télen. Ennek köszönhen meg van kímélve, hisz jó pár hónapot esetben egy garázsban pihen jó esetben.
2019. jún. 13. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 D. Brasco ***** válasza:
Coupe-bol meg cabrio-bol mindig kevesebb keszul!Es mint tudjuk ha valamiből keves van az annal ertekesebb!Mert ugye a ritka dolgok drágák!A versenyló drága!Az olcsó versenyló ritka!Akkor az olcsó versenyló drága?!?
2019. jún. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A kombi ugyanolyan sportos, mint egy coupe. Aham, oké. Nincs több kérdésem.
2019. jún. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ne is legyen 😂
2019. jún. 14. 13:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!