Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közlekedés » Autók, motorok

A kérdés

Miért drágábbak általában a cupe, cabrio karosszériás autók?

Csak mert pl szerintem nem sportosabb semmivel mondjuk egy 3-as e46-os cupe mint egy kombi.

És az sem jó pont,hogy be kell ugrálni hátra.

jún. 12. 23:28  Privát üzenet  

A válaszok
Il Professore nevű felhasználó válasza:

Általában pont, hogy nem drágábbak - jelenleg a szezonalitás miatt magas az áruk a használt piacon. Nyáron mindenki menőzni akar, most azért keresik sokan ezeket a karosszéria formákat, de télen lemegy az áruk.

A válasz 31%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/7Időpont jún. 12. 23:55 Privát üzenet

"Csak mert pl szerintem nem sportosabb semmivel mondjuk egy 3-as e46-os cupe mint egy kombi."

Viselkedésre tényleg nincs nagy különbség. Kinézetre viszont ha szerinted kombiban is ugyan annyira sportos, akkor te nagyon máshogy értelmezed a sportosságot. Ilyen gondolkodással egy limuzin, vagy például mentőautó über sportosnak számíthat.

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 75%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/7Időpont tegnapelőtt 00:09 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Úgy értem tud sportos lenni egy kombi is. És ez igen is az! Nem igazán láttam még kombi karosszériában olyan feszes futóművet mint az e46-os van. De külsőre tényleg van különbség

# 3/7Időpont tegnapelőtt 00:20 Privát üzenet
Úgy van ahogy az első mondja. Még annyival egészíteném ki, hogy télen azért kevés cabriot látni az utakon (tudom, van annak is teteje), de akinek ilyen autója van, az általában hobbiból tartja, és elő sem veszi rossz időben vagy télen. Ennek köszönhen meg van kímélve, hisz jó pár hónapot esetben egy garázsban pihen jó esetben.

A válaszíró 77%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/7Időpont tegnapelőtt 00:44 Privát üzenet
D. Brasco nevű felhasználó válasza:

Coupe-bol meg cabrio-bol mindig kevesebb keszul!Es mint tudjuk ha valamiből keves van az annal ertekesebb!Mert ugye a ritka dolgok drágák!A versenyló drága!Az olcsó versenyló ritka!Akkor az olcsó versenyló drága?!?

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 5/7Időpont tegnapelőtt 08:16 Privát üzenet
A kombi ugyanolyan sportos, mint egy coupe. Aham, oké. Nincs több kérdésem.

A válaszíró 67%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/7Időpont tegnapelőtt 08:18 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Ne is legyen 😂

# 7/7Időpont tegnap 13:46 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mit jelent az, hogy a Lada Niva volt az első önhordó karosszériás terepjáró?
Egy Rövid 96os Pajero 2 tulajdonosa vagyok. Az alváz hátsó része nagyon rohad, karosszériás leakarja vágni és 2mm lemezből akar ív hajtani másik részt. A 2mm lemez elég ha napi...
Autó felújítás előtt állok. Karosszériás után újra szeretném fényeztetni az egész autót. De Plasti Dip-re gondoltam. Érdekelne a tartóssága. Mennyire bírja a kavics...
Kolleganőm most újságolta, hogy a szerelő kiszúrta hogy a hátsó szélvédője nincs rendesen odaragasztva, és a karosszériás adott neki egy 15. 000 forintos ajánlatot, ez reális?
A karosszériás műhelyeknek van valamilyen szoftverük amiben szerepelnek egyes részek méretrajzai?
Mercedes W210-hez kellene jó karosszériás, ismer valaki Nyíregyházán?

Kérdések a Közlekedés rovatbólKérdések az Autók, motorok rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!