Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek jogos? Tegnap...

Szerintetek jogos? Tegnap volt a forgalmi vizsgam (buktam), mar az elejen lattam, hogy nem vagyok neki szimpatikus, belekotott, hogy hatul maradt az uveg, nem azt mondtam a muszaki utan, hogy a jarmu forgalomban reszt vehet -. -""

Figyelt kérdés

Elindultunk megcsinaltam.a fekprobat megkoszonte .. aztan 2x szolt, hogy ne nezzem a valtot mert ha megegyer szol akkor vege. ( egyebkent nem azt neztem) mondta az oktato , hogy csinaljam meg az egyivu megfordulast , jeleztem kozeprehuzodtam , es mar mondta, hogy alljak kicsit meg , es belekotott hogy a masik savba vagyok , vissza szoltam, h a kepzelet beli felezovonalnal vagyunk erre mondja igen visszatertunk mert elhuztam jobbra a kormanyt (egyebkent mikor ezt mondta mar alltunk, akkor h az anyamba kerultunk vissza?! 😥)

Szoval elkezdtem az egyivut jeleztem ugye balra vegig ment az iranyjelzom es ebbe is belekotott , hogy nem jo.. erre az oktatom is oda szolt , h o igy tanitja es akkor elkezte a vb mondani h ezt meg azt olvassa el... en kozbe neztem a belsotukrot a tekintetunk osszeert es mondta h ez nem ram tartozik engem ez ne erdekeljen..(itt kellett volna mondanom h a mogottes forgalmat nezem) aztan befordultunk jobbra eszrevettem hogy 30as tabla megneztem , hogy mennyivel megyek es felre allitott azzal , hogy a valtot neztem , hiaba mondtam.neki h a tablat meg a sebbeseget nem erdekelte, persze tudom,h nem vagyok tokeletes vezeto de ezt a bukast nem.erzem jogosnak .. az oktato se ertette


2019. jún. 13. 11:22
 1/9 A kérdező kommentje:
Es persze hatulrol csak a megjegyzeseit tette
2019. jún. 13. 11:24
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak én nem értem, mit akar jelenteni az, hogy "hátul amradt az üveg"????
2019. jún. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A tábla jobbra fent van a te nézőpontodból - a sebesség mérő műszer pedig közvetenül előtted. A sebváltó jobbra lent. Ezt nem lehet összetéveszteni...
2019. jún. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Morzsi007 ***** válasza:
60%
Hátul maradt az üveg? Ez mi?
2019. jún. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
A sebváltó melletted jobbra lent, a tábla meg jobbra előtted van, akkor ezt hogy lehet “összetéveszteni”, hogy mit néztél?
2019. jún. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Vizes uveg , es raneztem az idore is a valto felett
2019. jún. 13. 12:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Akkor tök jogos. Mi a túrónak nézegetsz vezetés közben - pont vizsgán, többszöri felszólítás után is! - olyan dolgokat, amiket nem kéne nézegetned?!
2019. jún. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát nekem elég kötözködősnek tűnik a vb, viszont te meg olyan érthetetlenül fogalmazol, hogy ha ezt ott is így adtad elő, akkor végülis nem csodálkozok.
2019. jún. 13. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lehet vitatkozni, hogy jogos e vagy sem de nem sok értelme van. A vizsgabiztosoknak elég szabad keze van, ha meg akar buktatni meg fog, hidd el. Nincs szerintem olyan vizsgázó akin nem lehet valami fogást találni, ha nem hát kitalál, és az életbe nem fogod tudni bebizonyítani, hogy nincs igaza. Kifogtál egy kötekedős, szemét vizsgabiztost, sajna van ilyen. Ne keseregj ezen, ne mérgelődj, benne van a pakliban. Csináld tovább és majd sikerül
2019. jún. 14. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!