Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez önindító probléma?

Ez önindító probléma?

Figyelt kérdés

Ez egy öreg benzines bmw e34 m50b25 motorral.


Reggel beülök, hideg motorral tökéletesen indul. Miután felmegy az motor üzemire és leállítom, akkor utána 2-4 óra elteltével az autó 1. indításra csak tekeri az önindítót, 2. indításra viszont egyből elindul. Észre vettem hogy mélygarázsban ez a hiba 10 ből 10 szer előfordul, míg ha csak simán pl az utcán parkolok akkor csak 10 ből 5-6 szor.


Szóval ez szerintetek önindító probléma, vagy valami más?



2019. jún. 16. 16:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

És elsőre nem is forgatja a motort, csak az önindító megy magában? Mert akkor egyértelműen az önindító hibás.

Ha motor átfordul és úgy nem indul, akkor azt viszont sok dolog okozhatja.

2019. jún. 16. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Forgatja a motort is. Mik lehetnek az okai?
2019. jún. 16. 16:25
 3/12 anonim ***** válasza:
Ember , ha forgatja a motort akkor miért lenne önindító probléma??????
2019. jún. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom talán gyengén forgatja? Nem értek hozzá ezért tettem fel a kérdést.
2019. jún. 16. 16:41
 5/12 anonim ***** válasza:
29%

Nem pontosan, de hasonló hibám volt, Vw Caddy, rengetegen totóztak rajta, mi a baja. Ráadásul melegen beindítás után néha le is állt a motor miatta. Felhívtam egyik Vw szervizvezetőt, azt mondta vegyem ki és újíttassam fel megfelelő műhelyben. Bevált, azóta hiba nulla.

Nem garantálok neked semmit, de egy önindító nagyon sokat kap évek alatt, tehát egy felújítás csak jól jöhet, már csak a nyugodt utazás miatt is

2019. jún. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
(melegen beindítás után azonnal állt le)
2019. jún. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
5. Ha a motor leáll az nem önindító hiba. !
2019. jún. 16. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem akarok itt vitatkozni senkivel!!! Egy éve van felújítva, azóta nincs hiba egyáltalán, rengeteg problémát okozhat az önindító, nekem megfogta a motort melegen néha!

Ez az én tapasztalatom volt, azt csináltok vele amit akartok!

2019. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor lehet az az önindító valahol zárlatos volt és "szívta" az autót menet közben :)
2019. jún. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tehát akkor valóban lehet önindító gond?

Csak ezt nem értem hogy miért csak akkor fordul nálam ez elő hogyha üzemiről 2 3 4 óra eltelik tehát még nem hideg a motor de nem is áll középen a mutató. Ha középen áll vagy csont hideg akkor mindig pöccre indul.

2019. jún. 16. 17:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!