Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nők hatalmas autókkal?

Nők hatalmas autókkal?

Figyelt kérdés

Üdv!

Megfigyeltem, hogy azokat a kategóriájú autókat amiket 10 évvel ezelőtt jólmenő vállalkozók, esetleg alvilági figurák (azaz többségében férfiak) vezettek, azokat ma már inkább fiatal, kisgyerekes anyukák.

Gondolok itt a Q7-es Audira, X3-X5-X6 BMW (mostmár van X4 de az 10 éve még nem volt). Nagyobb Mercedes Suv-ok. És természetesen Porsche Cayenne.

10 éve egy nagy fekete X5-ösben vagy egy őszeshajú vállalkozó ült, vagy egy kétjatós szekrény méretű kopasz “vállakozó”. Elég volt csak elmenni egy nagyobb konditerembe, az ottani hangosan telefonáló “egyszerre használok 8 gépet” típusú emberek ilyenekkel parkoltak.


Ma pedig bármelyik nagyobb városban ha járok és látok ilyen autókat 10-ből 8 alkalommal 20-30-40-es nők vezetik. Néhány éves Cayenne-ben szinte mindig nők ülnek, X4-es BMW-vel férfit szinte nem is láttam, a fehér Q7-es meg kb “női autó” lett.


Miért alakult ki a nőkben vonzalom az ilyen nagy autók iránt? Korábban a “kis cuki” városi autókat részesítették előnyben. Fiat500, Ford Ka, VW New Beetle stb. A prémium márkákból is a kisebbeket, 1-es bmw, A1-2-es Audi, vagy A class Merci.


Ha ezeket nagyrészt nők vezetik akkor a fentebb leírt férfiak ma főként mivel járnak? Milyen autót vesz egy jólmenő 50-es üzletember és milyet a nagydarab “megoldjuk okosba vállakozó”?

Hisz üzletemberek és alvilági figurák azóta is vannak, valamivel közlekedniük is kell, miket vesznek főként ha nem a nagy SUV-okat?



2019. jún. 19. 23:39
1 2 3
 21/23 anonim válasza:
0%
Gondolom azért az autókért se a nők dolgoznak meg. Ez egyfajta státusz szimbólum a nőknél is, meg kell mutatni, hogy apuka milyen kocsit vett neki, ő meg milyen jó helyre tette a pnáját.
2019. jún. 20. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
31%

Huhh de ordít itt pár emberről a frusztráció és az irígység! 😂😂😂 Jót nevettem, köszönöm az élményt! 😂 Szerintem üljetek ki Miskolcon vagy Budapesten vagy bárhol, és leskelödjetek, sírjatok! Lehet szidni bármelyik nőt, de neki attól nem lesz rosszabb, nektek viszont igen! A saját időtöket pazaroljàtol másokra, és elrepül az életetek. Ha nektek így jó... 😅


1. Ha egy nő a férjétől kap bármit, azzal mi a gond? Elég nagy baj, ha ez titeket zavar.

2. Egy nő is lehet vezető beosztásban, és egy nő is kereshet pénzt!

3. Nem értem mi a gondotok. Nőtök nincs, vagy kocsitok nincs? Jah, hogy egyik se? Hmm, ez van...

2019. jún. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Anonymous[RU] válasza:
Már a G Merci a menő :P
2019. jún. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!