Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi lehet a probléma?

Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
2012-es Ford Focus 1.0 ecoboost motorjában növekszik az olajszínt és benzinszagú. Azt azért nem hinném hogy kopott lenne a motor mert húz mint az őrült kipufogóbol semmilyen színű füst se jön ha hideg a motor nem turáztatom vagy húzom neki. De a motorterből észrevettem egy erős csörgő hangot... de a hang az üzemanyag nyomás szabályzóból jön. Normális e az a csörgő hang és lehet e az a ludas az olajszínt novekedésben? Hozzateszem egyik napról a másikra az olajszínt feléről háromnegyedére nőtt. A kocsit 6-7 km-es távra szoktam hasznalni de ki szoktam húzni nagyobb utakon. Bármilyen ötletetnek örülnék.

2019. jún. 20. 12:19
 1/5 anonim ***** válasza:
Akkor bele nyomja a benzint a motorolajba. Ne járj vele mert kifekszik a motor teljesen.
2019. jún. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem vagyok autó szerelő de ennyit én is tudok, hogy gáz van hígul az olaj + a hő és a benzin nem jó páros nincs kenés stb. Értelmes ötleteket várok nyilvan amit én meg tudok csinálni megcsinálom ha esetleg egy üzemanyag nyomas szabályzó szelep a bűnös...
2019. jún. 20. 13:31
 3/5 anonim ***** válasza:
Biztos hogy nem a nyomásszabályzó a hibás.
2019. jún. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy lehet hibás de a motorolaj növekedést nem az okozza
2019. jún. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Pikkkk válasza:

Szia

En is ezt tapasztalom, mi volt a problema?

2020. febr. 9. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!