Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Audi TT (2. generáció) vélemény?

Audi TT (2. generáció) vélemény?

Figyelt kérdés

2019. jún. 20. 23:25
 1/4 anonim ***** válasza:
58%

Nem rossz autó, de attól függ mire kell.

Elsődleges autónak nem venném, mert amúgy nem praktikus. Kicsi mint a dög, 2 embernél több nemigen fér el benne, meg hátra egy sporttáskát tudsz rakni és ennyi. Játszós, második / harmadik autónak teljesen jó lehet, ha van otthon egy normális méretű családi autó is mellé amit elő lehet venni ha kell.


Egybéként amennyiben nem S / RS modellen gondolkodsz, szerintem kicsit csajos.. De még valamennyire azok is. Pláne ha mondjuk fehér... Nem tudom, hogy mint férfi vagy nő kérdezed. Ha férfi szemmel valami játszós, férfias, maszkulin autót akarnék, nem a TT jutna először eszembe az biztos. De ez saját vélemény.


Szóval egy szó mint száz. Nem rossz autók, de ha adott árkategóriában férfiként játszós sportautót keresnék, akkor nem a TT-t választanám. Előbb néznék szét a Mustangok, 350Z-k meg ilyenek között, bár ízlés kérdése. Azok egy picit férfiasabbak.

Egy ilyen autó férfias. Erőt, határozottságot sugároz. Egy fehér TT-ben meglátnék egy 25 éves srácot, az jutna eszembe, hogy elhozta otthonról az anyja autóját :D.

2019. jún. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát az első válaszoló igen bizonytalan lehet a saját férfiasságában, ha ennyire azon van fennakadva, hogy mennyire férfiatlan szerinte a TT, a világ egyik legkofinomultabb, mégis nagyobb tömegeknek is elérhető autója.
2019. júl. 24. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
49%

Őszintén megmondom, én nem tudom neked ez miből jött le.

Ha egy autóra azt mondom hogy nem férfias, az neked azt jelenti hogy bizonytalan vagyok a saját férfiasságomban? :D Hogy van ez? Ha azt mondom egy női ruhára, hogy nem férfias, akkor is én vagyok a bizonytalan?


Ne gondold hogy alaptalan amit írok. Több nőt látok ezekben az autókban mint férfit. Ebbe a sorba állítanám a Mini Coopert, Fiat 500-at, Audi A1, Merci A-osztály stb...

Hány nőt látsz Mustangban, 350Z-ben, egy Impreza-ban, vagy a többiben? Hát nem sokat.


Én leírtam a véleményem, és a tapasztalataim. És ezért én vagyok a bizonytalan férfi :D. Érdekes.

2019. júl. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Második generációs TT-m van, fekete, fekete tts 19 colos felnikkel. Nem tudom, hogy az előző válaszoló miért gondolja így, de eddig én bármilyen emberrel beszéltem erről, mindent mondtak, csak azt nem, hogy nőies. Kinézete bomba, egy 4 keréken járó méregzsák. Fenntartása azért nem hasonlítható össze egy hétköznapi népautóval (egy olajcsaere mondjuk egy 50-60,). Élményautónak viszont szerény véleményem szerint fenomenális.
2020. márc. 6. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!