Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Úgy alakult az életem, hogy...

Úgy alakult az életem, hogy hamar kell vennem, egy üzembiztos kényelmes kombit. De pénzem az nincs sok rá. Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés
[link]
2019. jún. 21. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
gyünnek a púlyák?
2019. jún. 21. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Na a csodálatos, gyönyörűséges stb hahus kérdések után eljutottál oda hogy probálsz egy fél mondatos kerettörténetet adni?
2019. jún. 21. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Tehát legyen üzembiztos, kényelmes és olcsó.

Na, ilyet szinte biztosan nem fogsz találni.

Valamelyiket fel kell adnod.


Egy kényelmes, üzembiztos autót nem fognak gombokért eladni.

Ha egy kényelmes autót olcsón árulnak, akkor az biztos, hogy műszakilag gatya.

Tehát az egyetlen értelmes verzió, az az olcsó, üzembiztos autó, ami viszont nem lesz kényelmes.

2019. jún. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
0%
9 hónapja vettünk 550-ért egy küszöb cserére szoruló Alhambrát, nagyon frankó, szeretjük, de turbót egyszer kellett pucolni, meg egy résolaj cső elszállt és trélerezni kellett ( nem tudtam, hogy mi az a résolajcső, ezért nem nyúltam bele, de már gond nélkül kicserélném ). Népitéleten olvass a Lancia után. Jtd a tdi illetve a pdtdi mellett a legjobb dízel, ám a legjobb cr dízel.
2019. jún. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!