Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Nekimentem a Tesconál egy...

Nekimentem a Tesconál egy parkoló autónak! Bepámikoltam, hazahajtottam. Az én autóm fekete az övé bordó. Kettő akkora fekete folt lett rajta mint a kisujjamon a köröm kb. Mire várhatok? Ha egyáltalán észreveszi?

Figyelt kérdés
Visszamentem utána bár gondoltam, hogy nem találom ott mivel senki nem vásárol általában órákig. Nem az én autóm volt hanem a barátomé, azért pánikoltam be. Rosszul érzem magam, de félek, hogy mi lesz. Nem mondtam el a barátomnak, mert szerintem nem érném meg a holnapot..két hónapja van jogsim nem az erősségem a parkolás azért történhetett..

2019. jún. 22. 23:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
gyökérkezelésre kéne menned
2019. jún. 22. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Molyember ***** válasza:
96%
"Nem mondtam el a barátomnak, mert szerintem nem érném meg a holnapot.." Gratulálok a választásodhoz. A koccanásból meg nem lesz semmi.
2019. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Növessz gerincet és vállald a tetteid következményeit.
2019. jún. 23. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Ha te nem is , de a haverod tanul belőle hogy nem fogja oda adni többé.
2019. jún. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt már ilyen. A parkolókban vannak kamerák. Ha a tulaj ott észrevette,és megnézték a kamerát,akkor rendszám alapján megtalálják a haverod. Utána meg ő téged. Legközelebb Parkolj messzebb, ahol nincsenek autók.
2019. jún. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%
Remélem szemtanú vagy kamera volt !!!!!! Ez az igazi gyökérség amit csináltál
2019. jún. 23. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
91%
Jó nagy gerinctelen tapló köcsög vagy! Ha volt kamera vagy szemtanú, akkor az okozott kár mértékétől függetlenül az eset cserbenhagyásnak minősül, ami bűncselekmény.
2019. jún. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
28%

Azért bitófát ne ácsoljatok már neki! Van aki embert gázol és elmenekül, aztán meg visszamegy, feljelenti saját magát. Van aki meg úgy elpucol, soha nem találják meg.


Ha már visszamentél, akkor szólnod kellett volna a biztonságiaknak. Ez és ez történt. Már bánod az ügyetlenséged, az elmenekülésedet. De most itt vagy. Ha keresik a tettest, ez és ez vagyok. Itt lehet megtalálni.


A kocsi tulajdonosa vagy nem a barátod, vagy az, de akkor nem fog agyonverni. A sérülés a leírásod szerint minimális, alig lehet észrevenni. Ebből az következik, hogy javítani is könnyű.

Értem én, hogy megijedtél, ha megvárod az illetőt, lehet kézfogással elintézitek.

Egyébként nem akarlak még jobban idegesíteni, de a kis sérülés lehet nagy is. Volt, hogy belém jöttek. Szemre úgy gondoltam, olyan 20-30 ezer forintból javítható. 360 ezer lett a tényleges számla, mert pár dolog torzult, amit laikusként kívülről nem láthattam.

2019. jún. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Érdekes hogy én ezt a kérdést már láttam itt az oldalon pár évvel ezelőtt. A sztori ugyan ez volt, a kérdező haverjáé volt az autó, beletolatott egy másikba, megijedt, és hazament a kérdező, aztán vissza pár órával később megkeresni az autót amibe neki tolatott de nem találta. Arra nem emlékszem hogy milyen színű autók voltak, de a sztorira egy az egybe emlékszem hogy ugyan ez volt.


Kérdező! A haverod biztosan észreveszi hogy csináltál valamit, és ha már most nem mered neki bevallani, akkor ha észreveszi tuti hogy kifog csontozni. Ha a másik autós gazdája nem vette észre akkor, hanem később veszi észre akkor maximum szidni fogja anyukádat de akkor nem tudhatja hogy melyik parkolóba sérült meg, és miért így valószínű utána sem fog tudni járni a dolognak, tehát lehet az életben nem talál meg. Viszont ha mégis észrevette, és jelentette a rendőrségnek, mert csak a rendőrségnek adja ki Tesco a kamera felvételeket a parkolóból akkor nyilván ha látták a rendszámot akkor simán megnézik kihez tartozik az autó és a haverodnál fognak kopogtatni. Aztán ha ő elmondja mert nyilván elfogja hogy azon a napon az autót kölcsön adta vagy is neked, akkor téged is keresni fog a rendőrség. Mivel cserbenhagyás történt, mert megijedtél és otthagytad az autót, oké nem történt nagy anyagi kár, de akkor is cserbenhagyás, mert ilyen esetben még az nagy enyhítés ha nem várod meg a tulajt hogy legalább az elérhetőségedet kiírod neki hogy később rendezzétek a dolgot, de mivel ezt sem tetted meg így bizony kapsz egy jó kis bírságot. Arról nem is beszélve hogy friss jogsis vagy, így a rendőrök jobban meghurcolhatnak. Nyilván bevonni nem fogják, mert nagyon nagy bajt nem okoztál, de mulasztottál ami miatt legjobb esetben megúszod egy 50 ezerforintos bírsággal mert ilyenkor nyilván menni fog a feljelentés egyrészt abban hogy cserbenhagyásos balesetet okoztál, de a mérték minimális így a bíróságon ezt hamar lezavarják, sőt ha a rendőrökkel együtt működő leszel, és tudod tisztázni magad, meg a tulajjal is megegyeztek a kárrendezésben akkor a bíróságot meg is úszhatod ha a rendőrök által kiszabott bírságot elfogadod.

2019. jún. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 $$$$$ ***** válasza:
70%
Gratulallok a barátodhoz😂. En egyáltalan nem haragudnak a barátnőmre(bar moat nincs barátnőm de nem ez a lenyeg) ha kicsit meghúzna a kocsim. De ha össze vissza törné akkor is azzal foglalkoznák hogy jol van-e. És ha igen próbálnam megnyugtatni nem pedig lecseszném érte.... Pont leszarnam mivan a kocsival.... Es egy normalis ember így gondolkodik. Egyebkent ott kellett volna hagynod a szamod vagy valami. Ha tenyleg kicsi lehet nem is foglalkoztak volna vele. Vagy max kellett volna valamenyir fizetni az ujra festesre....
2019. jún. 23. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!