Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szeretnék venni egy WV Golf 6...

Chapic kérdése:

Szeretnék venni egy WV Golf 6 GTI-t. Akinek bármi tapasztalata van ezzel kapcsolatban az ne tartsa magában. Minden apró tanács segítség jól jön. Szervizzel árakkal kapcsolatban stb? ( Mindenképp vezetett szervizkönyves kevés kilométeres autót vennék)

Figyelt kérdés

2019. jún. 25. 23:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Így írják helyesen a márkanevet: Volkswagen, azaz VW.
2019. jún. 26. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnézést az el írást. Nem figyeltem és siettem..
2019. jún. 26. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:

dasweltauto.de és dasweltauto.hu


De sajnos perpill egyiken sincs. Meglepő, hogy a németen se.

Márkahálózaton kívül én nem mernék GTI-t venni. Max ismert magántulajtól.

Mobile.de-n van vagy ezer eladó, de azokban én nem bízom. Akkor inkább szánd rá a magasabb vételárat egy garis G7 GTI-re. Ezen a szinten (200+ le, akár 6-10 éves technika) nem érdemes spórolni, el kell fogadni, hogy relatív gondmentes kocsi az 20e€ felett indul (ami a G6 kínálat teteje, G7 alja).

2019. jún. 26. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. :) )Egyébként Németországban élek szóval ismerem az oldalakat :) ) Esetleg egy BMW E46 318i 143LE, vélemény ? Szerviz tapasztalat? Fogyasztás ? Árak ?
2019. júl. 4. 19:41
 5/5 anonim ***** válasza:

Fogyasztás:

spritmonitor.de

2019. júl. 5. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!