Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Kuplung használatánál remeg a...

Kuplung használatánál remeg a lábam?

Figyelt kérdés

Most kezdtem vezetni tanulni és folyton bénázok a kuplunggal.


Egyszerűen nem tudom lassan felengedni, mert elkezd remegni a lábam (mintha nagyon-nagyon fáznék) és emiatt “ugrálva” engedem fel a kuplungot és lefullad az autó. Tudom hogy lassan és folyamatosan kéne (a kocsival sincs gond), de fizikailag nem tudom megcsinálni, mert elkezd remegni a lábam.


Próbáltam már letámasztott sarokkal és levegőben tartott lábbal is, autót is váltottam már, de sehogy se jó.

Idővel megtanulja a lábam kezelni ezt a mozdulatsort vagy ez ilyen marad? Mert akkor sose fogok megtanulni vezetni. :D

Mi ennek az egésznek az oka és van rá valami megoldás?


(Egyébként nincsenek gyenge lábaim, sportolok rendszeresen, így nem hiszem hogy ez lenne a gond.)


2019. jún. 27. 16:11
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
persze hogy elmúlik csak ne paráz rá hogy mikor menni kell azt ennyi :D az elején nekem is ilyen volt aztán elmúlt .. 2 éve van jogsim de például tegnap is kifordult elém egy idióta és éppen hogy megtudtam állni kiszálltunk mindketten mert azt hittem belé mentem de szó szerint 3 milliméterrel előtte álltam meg :D utána az első két elindulásnál remegett a lábam azt elmúlt :D no para megesik
2019. jún. 27. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%
Ülést jól állítod be?
2019. jún. 27. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha sportolsz, akkor bizonyára nem ismeretlen számodra a vádli edzésének a módja. Na, ahhoz hasonló mozdulatot kell csinálnod a lábfejeddel, amikor engeded fel a kuplungot.
2019. jún. 27. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
32%
Rosszul van beállítva az ülés, 1000%. Gondolom úgy vezetsz, hogy teljesen előre van húzva az ülés. Húzd hátra, kényelmesen, a lábaid majdnem nyújtva legyenek, ha a kuplungpedált lenyomod. Ja és kuplungot csak úgy lehet kezelni, ha az egész lábad felemeled, a sarkad nem lehet a padlón.
2019. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Az ülés volt a probléma :D A kis rövid lábaimhoz túl hátul volt.
2019. aug. 16. 08:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!