Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Van egy ford focus 2001 es...

Dtm1 kérdése:

Van egy ford focus 2001 es kiadas 1.6 benzines motoral mi lehet a gond vele?

Figyelt kérdés
csereltem rajta gyertyat ami adja a gyertyanak a szikrat lambda szindat potenciomerot es nem tudom mi a baja de meg most sem megy mikor hirtelen meggazolom elob a turameter ora al egyhelybe egy olyan 5 masodpercig es utana kezd el lasan huzni a motor es nincs ugy ereje . Mit kellene kitakaritni rajta vagy kicserelni?

2019. jún. 28. 01:56
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

Hühű, hát ne nagyon kókányold tovább mert sokba fog kerülni ha teljesen elb...od.

Ezt csak az írásod után javaslom.

2019. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
50%
Magyarul is írd le légyszi, a mordori nyelvet mi egyszerű halandók nem értjük.
2019. jún. 28. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 veterán vas ***** válasza:
50%

Ilyen nincs, gondolta az öreg, sokat tapasztalt autószerelő mester, miközben végighallgatta a "kedves ügyfél" kibogozhatatlan panaszáradatát.

Aztán beballagott a műhelybe és csendesen széttépte a falra akasztott mesterlevelét, és működési engedélyt. Ilyen ügyfelek mellett javítson autót az, akinek három anyja van! :D

2019. jún. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

en segitseget kertem de latom valasz nem jon

azokat az alkatreszeket meg autoszerelo mondta hgy nem jok es azert csereltem ki mert gondoltam hgy akkor meni fog de nem megy

2019. jún. 28. 17:45
 5/5 anonim ***** válasza:

"Mit kellene kitakaritni rajta vagy kicserelni"

Kitakarítani nem tudom, de kicserélni a gazdáját.

2019. júl. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!