Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Üdv, egy összkerék meghajtásos...

Üdv, egy összkerék meghajtásos autónak mennyivel több a regisztrációs adója és az éves kötelezője?

Figyelt kérdés

A kalkulátorok eegyik sem kérdez rá hogy összkerekes e, de ha jól tudom valamennyivel többé kerül, nade mennyivel?

Alany egy b.5.5 2003 as 131 lovas 1.9 dízel összkerekes autó. Ha valaki tudna segíteni megköszönném!



2019. jún. 28. 09:23
 1/6 D. Brasco ***** válasza:
Mindenre ban kalkulátor a neten amivel fillérre pontosan ki tudd számolni mennyi az annyi!Mi tart vissza,higy használd!Raadasul pont egy olyan dolognal mint a biztositas ami nem egysegaras hanem a te osszes szemelyes adatod alapjan hatarozzak meg ,igy ha akarnank se tudnank kiszamolni
2019. jún. 28. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Most írtam le ,hogy a kalkulátorokban nem tálaltam, egyet sem ahol van összkerék opció .
2019. jún. 28. 11:01
 3/6 D. Brasco ***** válasza:
Mert senki le se szarja hogy összekerekes vagy sem ....az euro norma besorolas számit azon kívül ha csak egy kereke hajtott az sem érdekel senkit!
2019. jún. 28. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ez egy olyan pont, ami nem számít sem a biztosításnál, sem a regadónál.
2019. jún. 28. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 veterán vas ***** válasza:
Úgy tűnik, Te is észrevetted hogy egyik kalkulátor sem foglalkozik a hajtott kerekek számával. Ezek után akkor miről is érdeklődsz?
2019. jún. 28. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Talán műszaki vizsgán volt pár ezer ft plusz az összkerék miatt, úgy emlékszem.

Bár már nincs meg a Nivánk, lehet rosszul emlékszem. Máshol nem számított.

2019. jún. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!