Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerül egy autó...

Mennyibe kerül egy autó polírozás?

Figyelt kérdés

Grafit szürke színű a kocsim és minden nap újabb karcokat veszek észre rajta. Amikor anyámékat hordom állandóan a táskáját végig húzza a kocsi oldalán illetve ami a kezében van meghúzza vele. Persze véletlenül, de ott a karc és egyre csak gyűlik. Nem tud beülni és kiszállni kártevés nélkül. Nem akarok saját kezűleg hozzányúlni, 2-300.000 ft-os polírozás meg túlságosan drága lenne. Szerintem az általam saccolt összeg körülbelül fedi is a valóságot, de nem tudom pontosan. Egy karosszériás mennyiért nyúl nem annyira súlyos karcokhoz? Attól félek hogy a javító szín közel sem lesz olyan mint az eredeti, de eléggé csúnya közelről a sok karc.


Előre is köszönöm a válaszokat!


2019. jún. 28. 21:07
 1/2 anonim válasza:

[link]


[link]


[link]


Néhány kínálat összehasonlításával rájöhetsz az átlagos árukra, ha nem tudod konkrétan hol szeretnéd majd políroztatni.

Én így átsuhanva rajtuk elégggé soknak tartom a te becslésed, nem tudom honnan ered.


Nem akarok hülyeséget mondani, régen néztem utána a dolgoknak, mikor én is fényes és karcmentes autót akartam (de letettem róla, így kevésbé feltünő a tolvajok számára xD), akkor valami olyasmit is olvastam, hogy oké, megcsinálják szép és csillog-villog, de pár hét alatt már semmi nem látszik ebből. Szóval nézz utána, hogy melyiket éri meg megcsináltatni és milyen védőréteget kenjenek rá. De ha bemész egy szalonban biztosan elmondanak mindent.

2019. jún. 29. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi a linkeket! Azért belegondolva nem túlzás amit saccoltam, mert ha belenyúl a karcokba karosszériás és nem talál hozzá megfelelő színt akkor lehet újra kell festeni az egész kocsit.

Az a bosszantó hogy a kabát cipzárja is képes csíkot húzni a kocsin a pillanatok töredéke alatt, de a javítás meg időigényes és macerás, drága. Sehogy se jó semmi.

2019. jún. 29. 12:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!