Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha "korlátozott" csak automata...

Ha "korlátozott" csak automata motorra szóló jogosítvánnyal váltósat vezetek mit kaphatok?

Figyelt kérdés
Robogóval vizsgáztam le, és így csak automata motorok vezetésére kaptam meg a jogsim most viszont sport motort használok, mit kaphatok érte ha egyáltalán észre veszik?

2019. jún. 30. 17:44
 1/2 anonim ***** válasza:
60%

Írd már le, hogy hol találom az automata záradékot..légyszí..


nem láttam a jogsimban ezt a kitételt.


Nekem még nem szólt a kutya sem, pedig volt ellenőrzés.

2019. jún. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
A jogsi hátulján a harmadik mezőben az első helyen van az "AM" kategória mellett egy 78-as szám. Az jelzi, hogy csak automatára van jogsim. Nem vagyok benne biztos hogy ezt igazoltatásnál nézik, de sztem balesetnél pl nagyon meg baszarintanának érte. Haveromnak szintén így volt hogy robogóval vizsgázott de neki nem került bele, aztán kapott egy levelet hogy vigye be a jogsiját és adnak helyette másikat mert nem került bele a korlátozás. Te is robogóval vizsgáztál?
2019. jún. 30. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!