Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A Mol ad kannát a gyűjtéshez...

A Mol ad kannát a gyűjtéshez vagy nekem kell a sajátomat használnom és ott kiöntik belőle a fáradt olajat?

Figyelt kérdés
Van valakinek tapasztalata a használt olaj leadásával kapcsolatosan? Szabad az autó elhasznált kenőanyagait együtt gyűjteni a konyhai zsiradékokkal?

2019. jún. 30. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:

nem ad kannát:)


a fáradt olaj meg a használt növényi olaj teljesen más olaj, nem öntik össze

2019. jún. 30. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát a konyhai cucc az növényi olaj, ami a kocsiban van, az meg ásványi olaj, köze nincs a kettőnek egymáshoz.
2019. jún. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Elvileg le lehet adni mind a két fajta olajat. Akkor külön gyűjtöm őket egymástól.
2019. jún. 30. 21:29
 4/6 anonim ***** válasza:
A Mol kutakon nem tudom hogy van. Nálunk szokott lenni régebben veszélyes hulladék gyűjtés, ahol a fáradt olajat is le lehet adni. Ott kannástól együtt veszik át, nem öntik ki és adják vissza az üres olajos kannát. Célszerű olyan műanyag kannába visszatölteni, amibe amúgy is olajat veszel. Ha magánfelhasználó vagy, gondolom nem 208 literes hordóban veszed az olajat, hanem 4-5 literes kannákban, amit olajcsere után úgyis kidobnál.
2019. jún. 30. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én veszek 5 literes ásványvizet, azt kivedelem, és van egy tölcsérem ami segítségével a sütőolajat beletöltöm. Viszont nem tudom ,hogy motorolajat le lehet e adni... legközelebb mész, kérdezd meg.. nem tudok mást mondani..
2019. jún. 30. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Kapott mindenki zöldet!
2019. júl. 1. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!